Gdziekolwiek jedziesz, paliwo o większej liczbie oktanowej Shell V-Power Racing pomoże Twojemu silnikowi wykorzystać swój potencjał w osiągach.

Logo shell v-power racing

Shell V-Power Racing zawiera formułę, która pomaga dbać nie tylko o kondycję silnika, lecz również zwiększać energię uzyskaną ze spalania paliwa dzięki specjalnemu modyfikatorowi tarcia.

Rodzina paliw Shell V-Power w porównaniu z Shell FuelSave posiada dodatkowo wzmocnioną formułę. Nowy Shell V-Power pomaga czyścić i chronić elementy układu paliwowego, takie jak zawory czy wtryskiwacze, przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność silnika. Składniki redukujące tarcie zawarte w benzynie Shell V-Power pomagają dodatkowo kluczowym elementom silnika. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Osiągi.

Tak jak nowa benzyna Shell V-Power 95, Shell V-Power Racing pomaga usuwać nagromadzone w silniku osady i zapobiegać utracie mocy.
Shell V-Power Racing posiada również wyższą liczbę oktanową – co najmniej 100 oktanów, co pomaga zwiększyć moc i wydajność silnika dzięki bardziej kontrolowanemu procesowi spalania paliwa.

Wydajność.

Benzyna Shell V-Power to nasze najskuteczniejsze paliwo, które pomaga poprawiać czystość silnika i usuwać nagromadzone w nim osady.

Od momentu uruchomienia silnika nowa benzyna Shell V-Power pomaga go chronić.

Osiągnięcia.

Paliwo wyścigowe Shell V-Power dostarczane do Scuderia Ferrari składa się co najmniej w 99% ze składników tego samego typu co Shell V-Power Racing dla samochodów standardowych, nie wyścigowych.

Paliwo Shell V-Power Racing jest rekomendowane zarówno przez Ferrari, jak i BMW M.

Tankując Shell V-Power Racing za każdy litr paliwa otrzymasz 5 punktów Shell ClubSmart lub aż 10 punktów przy tankowaniu w niedziele.

tankowanie paliwo racing

Tankuj 100-oktanową benzynę Shell V-Power Racingi zdobywaj punkty.

Każdy litr paliwa Shell V-Power Racing to:

  • od poniedziałku do soboty = 5 punktów
  • w niedzielę = 10 punktów

Czekamy na CIebie na stacjach Shell

Więcej w dziale Paliwa Shell

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.