Cena to nie wszystko

Pamiętaj, że montaż instalacji LPG to inwestycja, która z czasem się zwróci. Dlatego nie warto szukać drobnych oszczędności, które skutkują wykorzystaniem gorszej jakości komponentów. W dłuższej perspektywie to właśnie jakość ma znaczenie, a naprawa lub wymiana wadliwej instalacji może nas słono kosztować.

Na co zwracać uwagę?

Warsztaty oferujące niską cenę usługi często zatrudniają nieprzeszkolonych pracowników. Dodatkowo zamiast opasek i preparatów antykorozyjnych mogą stosować ich tańsze zamienniki. Przed umówieniem spotkania zwróć uwagę na opinie wystawione w Internecie i upewnij się, czy w rozważanym przez Ciebie warsztacie jakość jest zawsze stawiana na pierwszym miejscu.

Warsztat sieciowy czy niezależny?

Coraz więcej producentów instalacji LPG decyduje się na budowę własnej sieci warsztatów montażowych. Jakie są plusy tego rozwiązania dla kierowcy? Po pierwsze montaż odbywa się w miejscu, które poleca producent. Mechanicy są cyklicznie szkoleni i mają kontakt z doradcą technicznym.

Landi Renzo jest [rekomendowaną przez nas] marką posiadającą sieć wyspecjalizowanych warsztatów, które zapewniają profesjonalny montaż instalacji gazowych. Klienci wybierający usługi Landi Renzo mogą skorzystać ze specjalnej oferty Shell Polska. Sprawdź, co zawiera stworzony przez nas Welcome Pack. 

Więcej w sekcji Shell AutoGas

Instalacja gotowa – czas na formalności

Masz już instalację LPG w swoim samochodzie? Sprawdź, jakie formalności musisz jeszcze załatwić!

Bezpieczne tankowanie LPG krok po kroku

Przekonaj się, że tankowanie gazu nie jest bardziej skomplikowane, niż tankowanie zwykłego paliwa!