Prezentacja produktu Shell Rimula R4 X

smary

PREZENTUJEMY NOWY OLEJ SHELL RIMULA R4 X.

Wiemy że trasa potrafi być wymagająca zarówno dla ciebie, jak i dla silnika twojego samochodu. Staramy się, aby twoja podróż zawsze była najbezpieczniejsza. Naukowcy koncernu Shell stworzyli w tym celu olej Shell Rimula R4 X – nową, ulepszoną wersję oleju silnikowego Shell Rimula R3 X.

Shell Rimula R4 X zapewnia potrójną ochronę silnika twojego samochodu. Zawiera on specjalna mieszankę dodatków gwarantujących, że silnik będzie trwalszy, czystszy i lepiej chroniony.

Poniżej opisano, jakie korzyści zapewnia olej Rimula R4 X.

Nawet o 30%* skuteczniejsza ochrona silnika przed zużyciem.

Shell Rimula R4 X zapewnia skuteczną ochronę podzespołów silnika narażonych na największe obciążenia takich jak mechanizm rozrządu, pierścienie tłokowe i tuleje, co zaprezentowano w specjalistycznych testach API, ACEA oraz testach wiodących producentów silników. Tak doskonałe wyniki są uzyskiwane dzięki specjalnym dodatkom przeciwdziałającym zużyciu, tworzącym warstwę ochronną w obszarach silnika, gdzie wydajna ochrona jest kluczowa.

Nawet o 50%* lepsza skuteczność oczyszczania silnika.

Olej Shell Rimula R4 X nie gęstnieje i zapobiega tworzeniu się szkodliwych osadów w silniku. Wysoka wydajność czyszczenia zapewniana przez olej Shell Rimula R4 X jest uzyskiwana dzięki zastosowaniu optymalnej ilości pieczołowicie dobranych dodatków przeciwdziałających osadzaniu się sadzy.

Do 50%* skuteczniejsza ochrona przed korozją chemiczną.

Gazy powstające podczas spalania paliwa zawierają szkodliwe związki kwasowe łączące się z olejem w pierścieniach tłokowych i przemieszczające do miski olejowej. Usuwanie kwasów jest możliwe dzięki dodatkom zawierającym detergenty, które neutralizują kwasy i zapobiegają powstawaniu osadów na tłokach oraz przeciwdziałają korodowaniu powierzchni metalowych. Shell Rimula R4 X zapewnia wyjątkowo skuteczne usuwanie związków kwasowych i zapobiega korozji chemicznej w kluczowych podzespołach silnika.

* % w odniesieniu do specyfikacji API i ACEA w kluczowych testach silników wybranych jako reprezentatywne dla wielu silników.