Złoty Laur Konsumenta logo

Dziękujemy za zaufanie i docenienie – nic nie cieszy tak, jak wyróżnienie prosto od Was, naszych Klientów. Po raz kolejny paliwa Shell V-Power zostały nagrodzone Złotym Laurem Klienta. Nagroda ta jest przyznawana przez konsumentów, a oni już 4. raz z rzędu doceniają najwyższą jakość naszych paliw premium i obdarzają nas tym prestiżowym wyróżnieniem. Co więcej także w tym roku pozostajemy liderem branży paliw, gdyż aż 40% głosujących uznało nasze produkty za najlepsze. Niezmiennie najwyższą jakość naszych paliw potwierdzają również niezależne badania regularnie przeprowadzane przez UOKiK. Jeśli chcesz się przekonać, co oznacza jakość paliw premium nagrodzonych Złotym Laurem Klienta, masz możliwość wypróbowania w każdy wtorek paliwa Shell V-Power 95, a w każdy czwartek paliwa Shell V-Power Diesel w cenie paliw podstawowych.

Dowiedz się więcej

* Oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania, i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing.

Więcej w sekcji Kierowcy

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Poczuj jakość paliw premium w cenie paliw podstawowych.

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz produkty, dzięki którym będziesz mógł zdobyć więcej punktów Shell ClubSmart!