Złoty Laur Klienta 2024 dla Shell

Już po raz 7. otrzymaliśmy złoty Laur Konsumenta za nasze paliwa premium Shell V-Power. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Laur Klienta

Złoty Laur Klienta dla Shell w kategorii „paliwa”

Już po raz siódmy konsumenci zaufali marce Shell, wybierając ją jako najlepszą markę w kategorii „paliwa” w ramach ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Klienta”. Prawie 40 proc. konsumentów zagłosowało na paliwa premium Shell V-Power, co czyni Shell liderem w tym zestawieniu. Shell V-Power posiada ulepszoną formułę, która czyści aż do 100 proc. kluczowych części silnika i przywraca aż do 100 proc. jego osiągów1.

Laur Klienta to jeden z najważniejszych tytułów w branży detalicznej, przyznawany przez samych konsumentów, świadczący o najwyższym zaufaniu i satysfakcji konsumentów. Od ponad 20 lat respondenci w ramach plebiscytu wyłaniają najlepsze i najpopularniejsze marki produktów i usług oferowanych na polskim rynku.

Od 2018 roku nieprzerwanie konsumenci wybierają Shell jako lidera kategorii „paliwa”. W tym roku Shell również zajął pierwsze miejsce w sondażu: aż 38 proc. klientów oddało głos na Shell V-Power.

Jakość ma znaczenie

Sekretem jakości paliw Shell V-Power jest ulepszona zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

1 Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku.

Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz produkty, dzięki którym będziesz mógł zdobyć więcej punktów Shell ClubSmart!