Złoty Laur Konsumenta logo

Już po raz szósty klienci uznali nasze paliwa za najlepsze na rynku, przyznając nam Złoty Laur. To dla nas wyjątkowa nagroda, bowiem w corocznym ogólnopolskim plebiscycie to właśnie zadowoleni konsumenci przyznają wyróżnienia markom, które lubią i którym ufają.

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE
Nie byłoby tego wyróżnienia, gdyby nie lata pracy wielu zespołów, które koncentrowały się na badaniach i doskonaleniu naszych paliw premium z linii Shell V-Power. Dzięki owocnej pracy grona badawczego powstała unikalna formuła czyszcząca, która pomaga wpływać na zwiększenie wydajności spalania, co pozwala na poprawę osiągów. Formuła ta korzystnie wpływa na redukowanie tarcia silnika, wspierając usuwanie z silnika zanieczyszczeń.

ZASŁUŻONE WYRÓŻNIENIE
Jakość naszych paliw potwierdzają nie tylko głosy zadowolonych klientów, ale także cykliczne badania przeprowadzane przez UOKiK. Tego samego zdania są najlepsi specjaliści motosportu – zespół Scuderia Ferrari. Rajdowcy od lat są wierni paliwu Wyścigowemu Shell V-Power, które w 99% składa się z tych samych składników, co paliwa premium dostępne na naszych stacjach.

Pistolety paliwowe z nazwami paliw Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel.

Wtorki i czwartki z paliwami Shell V-Power

Ty też możesz się przekonać o zaletach naszych najlepszych paliw, jeszcze przy tym zyskując. Wystarczy, że przyjedziesz na stacje Shell i zatankujesz… we wtorki – Shell V-Power 95, w czwartki Shell V-Power Diesel, a zapłacisz za nie tylko tyle, co za paliwa podstawowe!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz produkty, dzięki którym będziesz mógł zdobyć więcej punktów Shell ClubSmart!