Odwiedź najbliższą stację Shell i rozsmakuj się w wyjątkowo pysznych promocjach. Kup dowolną kawę Shell Café i odbierz batona KitKat* za 3 zł lub otrzymaj wafelek Princessa** za jedyne 2 zł albo napój Pepsi*** 500 ml za 4,99 zł przy zakupie hot doga albo kanapki! Nie zwlekaj - promocja trwa tylko do 30.09.2022 r.

*Oferta dostępna jest na wybranych stacjach Shell i obowiązuje do 30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Żeby skorzystać z oferty należy kupić w ramach jednej transakcji dowolną kawę Shell Café oraz oraz baton KIT KAT (KitKat Chunky White 40 g, KitKat Chunky Peanut Butter 42 g, KitKat Chunky Milk 40 g, KitKat Chunky Salted Carmel Popcorn 42 g), którego regularna cena wynosi 4,29 zł/szt. Dostępność zależna jest od oferty danej stacji. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na zdjęciu. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.

**Oferta dostępna jest na wybranych stacjach Shell i obowiązuje do 30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Żeby skorzystać z oferty należy kupić w ramach jednej transakcji dowolnego hot doga, kanapkę, zapiekankę lub panini oraz wafelek PRINCESSA (PRINCESSA LONGA Kokosowa 44 g, PRINCESSA Zebra 44,4 g, PRINCESSA Pistacja Brownie 37 g lub PRINCESSA Pink Pina Colada 37 g), którego regularna cena wynosi 2,99 zł/szt. Dostępność zależna jest od oferty danej stacji. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na zdjęciu. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.

***Oferta dostępna jest na wybranych stacjach Shell i obowiązuje do 30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Żeby skorzystać z oferty należy kupić w ramach jednej transakcji dowolnego hot doga, kanapkę, zapiekankę lub panini oraz napój Pepsi 500 ml (Pepsi 500ml, Papsi Max 500 ml, Mirinda 500 ml lub 7up 500 ml), którego regularna cena wynosi 6,49 zł / szt. Dostępność zależna jest od oferty danej stacji. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na zdjęciu. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.

Dla takich zestawów warto się zatrzymać na stacji Shell!