Promocja trwa od 01.07.2020 do 31.08.2020 lub do wyczerpania asortymentu.

Promocją objęte są napoje serwowane z kawomatów Costa Express na wybranych stacjach paliw Shell Polska oznaczonych materiałami promocyjnymi. Warunkiem otrzymania rabatu w wysokości 50% ceny sprzedaży jest nabycie dwóch lub wielokrotności dwóch towarów podczas jednorazowego zakupu. Obniżka dotyczy produktu w tej samej cenie lub tańszego.

Wartość rabatu nie może być wydana w innej, niż określona powyżej, formie, np. jako wypłata równowartości obniżki lub w postaci wydania innych towarów. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Pełen energii powrót na drogi z kawą w promocyjnej cenie

Zregerneruj siły z aromatyczną kawą deli by Shell! Teraz w każdy wtorek i czwartek mamy dla Ciebie kubek tego napoju za jedyne 5 zł.

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Chcemy Wam stale dawać to, co najlepsze, abyście bezpiecznie powrócili na drogi. Dlatego zdecydowaliśmy się nadal oferować nasze najlepsze paliwa dla osiągów i wydajności w cenie paliw podstawowych.

Skorzystaj z 50% rabatu na najwyższy program myjni

W każdy wtorek i czwartek za tankowanie min. 10 l dowolnego paliwa Shell V-Power dostaniesz 50% rabatu na najwyższy program myjni. Tankuj Shell V-Power i płać mniej za mycie pojazdu.