Shell V-Power – ochrona silnika na najwyższym poziomie

Twój silnik zasługuje na Shell V-Power, niezawodne paliwo o innowacyjnym składzie, które pomaga przedłużać osiągi i żywotność Twojego silnika. Teraz możesz wypróbować nasze najlepsze paliwa w niższej cenie. Wystarczy, że we wtorek zatankujesz dowolną ilość paliwa Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel na wybranej stacji Shell a zapłacisz za nie tyle, co za paliwa podstawowe Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing.

Wydajny silnik dzięki technologii DYNAFLEX

O wyjątkowości naszego paliwa decyduje jego unikalna formuła. Do jego wytworzenia wykorzystaliśmy nowoczesną technologię DYNAFLEX która:

  • pomaga usuwać szkodliwy osad i pozwala zwiększyć moc silnika,
  • pomaga zmniejszać tarcie, co umożliwia płynne działanie silnika.

Przekonaj się sam o jego skuteczności – odwiedź we wtorek wybraną stację Shell i zdecyduj się na Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel w promocyjnej cenie. Zapłacisz tyle, co za paliwo podstawowe Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, a zyskasz możliwość przetestowania paliwa o jakości premium!

 

Samochód BMW na ośnieżonej drodze, w tle para patrząca przed siebie

Szukasz paliwa, które sprawdzi się w niskich temperaturach i jednocześnie zadba o ochronę silnika? Wypróbuj Shell V-Power Diesel z formułą opracowaną specjalnie z myślą o zimie.

Dowiedz się więcej

Shell V-Power logo

Poznaj również inne produkty z rodziny Shell V-Power i wybierz te, które są najlepiej dostosowane do potrzeb Twojego silnika

Dowiedz się więcej

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Zacznij wyścig o modele BMW M z napędem na słoną wodę

Przygotuj się na niezapomnianą zabawę! Na stacje Shell wjechały innowacyjne modele BMW M, które wprawisz w ruch za pomocą kilku kropel słonej wody.

Bądź Smart i oszczędzaj

Najprostszy sposób na zatrzymanie pieniędzy w portfelu? Proste – płatności przy użyciu punktów Shell ClubSmart.