Shell V-Power – ochrona silnika na najwyższym poziomie

Twój silnik zasługuje na Shell V-Power, niezawodne paliwo o innowacyjnym składzie, które pomaga przedłużać osiągi i żywotność Twojego silnika. Teraz możesz wypróbować nasze najlepsze paliwa w niższej cenie. Wystarczy, że we wtorek zatankujesz paliwa Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel na wybranej stacji Shell a zapłacisz za nie tyle, co za paliwa podstawowe Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel.

Promocja obowiązuje we wszystkie wtorki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa. Promocja nie obejmuje paliwa Shell V-Power Racing.

Wydajny silnik dzięki technologii DYNAFLEX

O wyjątkowości naszego paliwa decyduje jego unikalna formuła. Do jego wytworzenia wykorzystaliśmy nowoczesną technologię DYNAFLEX która:

  • pomaga usuwać szkodliwy osad i pozwala zwiększyć moc silnika,
  • pomaga zmniejszać tarcie, co umożliwia płynne działanie silnika.

Przekonaj się sam o jego skuteczności – odwiedź we wtorek wybraną stację Shell i zdecyduj się na Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel w promocyjnej cenie. Zapłacisz tyle, co za paliwo podstawowe Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, a zyskasz możliwość przetestowania paliwa o jakości premium!

 

Samochód BMW na ośnieżonej drodze, w tle para patrząca przed siebie

Szukasz paliwa, które sprawdzi się w niskich temperaturach i jednocześnie zadba o ochronę silnika? Wypróbuj Shell V-Power Diesel z formułą opracowaną specjalnie z myślą o zimie.

Dowiedz się więcej

Shell V-Power logo

Poznaj również inne produkty z rodziny Shell V-Power i wybierz te, które są najlepiej dostosowane do potrzeb Twojego silnika

Dowiedz się więcej

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.