Wykaz stacji biorących udział w promocji znajdziesz tu: Lista stacji objętych promocją

Oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa.

Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing.

* Na podstawie danych sprzedażowych Shell Polska za okres od 1 do 28 stycznia 2020.

Shell V-Power

Shell V-Power to nasze najlepsze paliwa o innowacyjnym składzie, stworzone dla najlepszych osiągów i wydajności. Wykorzystana w nich zaawansowana technologia DYNAFLEX pomaga poprawić moc silnika, a także przedłużyć osiągi i zwiększyć wydajność paliwa do maksimum.

Wydajny silnik dzięki technologii DYNAFLEX

O wyjątkowości naszego paliwa decyduje jego unikalna formuła. Do jego wytworzenia wykorzystaliśmy nowoczesną technologię DYNAFLEX, która:

  • pomaga usuwać szkodliwy osad i pozwala zwiększyć moc silnika,
  • pomaga zmniejszać tarcie, co umożliwia płynne działanie silnika.

W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników prosimy o przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 m.in. zachowania odpowiedniej odległości od innych osób (min. 1,5 m), częstego mycia rąk czy bezdotykowych płatności. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o wszystkich działaniach Shell wprowadzanych w celu ograniczenia ryzyka związanego z COVID-19: https://www.shell.pl/covid19.html.

Shell V-Power logo

Poznaj również produkty z rodziny Shell V-Power i wybierz te, które są najlepiej dostosowane do potrzeb Twojego silnika

Dowiedz się więcej

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.