Samochód BMW na ośnieżonej drodze, w tle para patrząca przed siebie

We wtorki i w czwartki dajemy Ci możliwość spróbowania naszych najlepszych paliw Shell V-Power w cenie paliw podstawowych*.

We wtorki mniej zapłacisz za Shell V-Power 95 – tyle, co za Shell FuelSave 95. W czwartki natomiast mniej zapłacisz za Shell V-Power Diesel – dokładnie tyle, co za Shell FuelSave Diesel. Poczuj najwyższą jakość naszych najlepszych paliw premium i przekonaj się, dlaczego już co trzeci Klient Shell wybiera paliwa Shell V-Power**.

Dowiedz się więcej o paliwach Shell V-Power

*Oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing.

** Na podstawie danych sprzedażowych Shell Polska za okres od stycznia do sierpnia 2020 r.

Red car

Jeśli jesteś łowcą korzyści, powinna Cię ucieszyć czysta okazja: we wtorki i w czwartki za najwyższy program myjni zapłacisz o 50% mniej*

* Promocja dotyczy wybranych stacji Shell, na których znajduje się myjnia i obowiązuje do 31.12.2020 r. Promocja nie obowiązuje w przypadku transakcji z użyciem kart paliwowych i nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych.

Shell Winter Screenswaash

W te dni możesz także kupić w doskonałej cenie zimowy płyn do spryskiwaczy. Za 2-litrowe opakowanie zapłacisz tylko 14,99*.

* Promocja obowiązuje w każdy wtorek, czwartek oraz weekend od 01.10.2020 do 31.03.2021 lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy zimowego płynu do spryskiwaczy o pojemności 2 l. Regularna cena produktu 19,99 zł. Promocja obowiązuje jedynie na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi, nie obowiązuje w przypadku transakcji z użyciem kart paliwowych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych.

Cellphone showing cellphone and iron

To jeszcze nie wszystko! We wtorki i w czwartki wszystkim uczestnikom programu Shell ClubSmart oferujemy nawet do 40% rabatu na produkty marki Philips do transakcji z kartą Shell ClubSmart.

Masz 3 sposoby na zdobycie kuponów rabatowych:
 
1. We wtorek lub w czwartek zapłać na stacji więcej niż 10 zł i okaż kasjerowi kartę Shell ClubSmart, aby otrzymać 1 kupon. Transakcja nie obejmuje produktów alkoholowych, tytoniowych ani farmaceutycznych.
2. We wtorek lub w czwartek wymień na stacji 300 punktów Shell ClubSmart na 1 kupon.
3. W dowolnym dniu wejdź na stronę www.shellsmart.com lub zaloguj się do aplikacji i wymień 300 punktów na 1 kupon.
 
Z każdym kuponem otrzymujesz 10% rabatu na produkty marki Philips. Kupony możesz łączyć, aby zyskać nawet do 40% rabatu na produkty marki Philips.
Na stronie www.philips.pl/c-e/shop/pl-2020shell.html wybierz produkt i zrealizuj kupony.

Promocja jest skierowana tylko do uczestników programu Shell ClubSmart. Promocja trwa od 17.11.2020 r. do 28.12.2020 r. lub do wyczerpania puli kuponów. Kupony można realizować do 28.02.2021 r. Rabat obowiązuje od cen podanych na stronie www.philips.pl/c-e/shop/pl-2020shell.html

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.