Aktualizacja oferty

Oferta „Wtorki z Shell V-Power” została zakończona. Od teraz paliwa premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel w cenie paliw podstawowych oferujemy na nowych zasadach w dwa dni w tygodniu: wtorek i czwartek.

Jak skorzystać z oferty?

Wiemy, że wielu naszych Klientów przyzwyczaiło się już do oferty „Wtorki z Shell V-Power”, dlatego postanowiliśmy ustanowić okres przejściowy dla nowych zasad. W dniach 21.05 - 28.06
we wtorki oferta obejmuje zarówno Shell V-Power 95, jak i Shell V-Power Diesel, natomiast w czwartki - tylko Shell V-Power Diesel. 

Po tym terminie, czyli od 29.06, we wtorki oferta będzie obowiązywała jedynie na paliwo Shell V-Power 95, za które zapłacisz tyle, co za Shell FuelSave 95. W czwartki natomiast mniej zapłacisz
za Shell V-Power Diesel – dokładnie tyle, co za Shell FuelSave Diesel. Wykaz stacji biorących udział w promocji znajdziesz tu: Lista stacji objętych promocją

Oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie
do 100 litrów paliwa.

Shell V-Power

Shell V-Power to nasze najlepsze paliwa o innowacyjnym składzie, stworzone dla najlepszych osiągów i wydajności. Wykorzystana w nich zaawansowana technologia DYNAFLEX pomaga poprawić moc silnika, a także przedłużyć osiągi i zwiększyć wydajność paliwa do maksimum.

Wydajny silnik dzięki technologii DYNAFLEX

O wyjątkowości naszego paliwa decyduje jego unikalna formuła. Do jego wytworzenia wykorzystaliśmy nowoczesną technologię DYNAFLEX, która:

  • pomaga usuwać szkodliwy osad i pozwala zwiększyć moc silnika,
  • pomaga zmniejszać tarcie, co umożliwia płynne działanie silnika.

W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników prosimy o przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 m.in. zachowania odpowiedniej odległości od innych osób (min. 1,5 m), częstego mycia rąk czy bezdotykowych płatności. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o wszystkich działaniach Shell wprowadzanych w celu ograniczenia ryzyka związanego z COVID-19: https://www.shell.pl/covid19.html.

Shell V-Power logo

Poznaj również produkty z rodziny Shell V-Power i wybierz te, które są najlepiej dostosowane do potrzeb Twojego silnika

Dowiedz się więcej

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.