30 gr/l

RABAT NA PALIWA SHELL FUELSAVE

Tankując Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel, zyskujesz 30 groszy rabatu na każdym litrze*. Przyjedź na stację Shell, zatankuj paliwo Shell FuelSave 95 lub Shell FuelSave Diesel, zeskanuj przed płatnością kartę Shell ClubSmart, by otrzymać zniżkę. Rabat obowiązuje przy każdym tankowaniu – bez względu na częstotliwość wizyt. Jednorazowo możesz zatankować maksymalnie 50 l i zaoszczędzić aż 15 zł. Tylko u nas możesz korzystać z promocji, kiedy i ile razy chcesz, ponieważ liczba transakcji nie jest ograniczona. Z promocji mogą korzystać klubowicze Shell ClubSmart, więc jeśli jeszcze nie korzystasz z naszego programu lojalnościowego, to najlepszy moment, aby do niego dołączyć!

Petrol pump

KLUB LOJALNOŚCIOWY SHELL CLUBSMART

Shell ClubSmart to program stworzony z myślą o kierowcach, dla których wizyta na stacji Shell to coś więcej niż tylko zakup paliwa. Dołączając do Shell ClubSmart, trafiasz do grona osób czerpiących dodatkowe zyski z korzystania z produktów i usług stacji Shell. Wystarczy, że płacąc na stacji Shell, pokażesz swoją aplikację lub zarejestrowaną kartę plastikową. Dotyczy to zakupu paliwa, jedzenia lub napojów, a także korzystania z myjni. Na Klubowiczów czeka wiele korzyści i promocji!

dołącz do klubu

Speedometer

PALIWA PREMIUM W CENIE PALIW PODSTAWOWYCH

Niezmiennie możesz również oszczędzać, tankując paliwa premium w cenie paliw podstawowych**! Nadal trwa promocja Wtorki i Czwartki z Shell V-Power, dzięki której możesz tankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki zapłacisz mniej za paliwo Shell V-Power 95, a w czwartki za paliwo Shell V-Power Diesel.

Tankuj korzyści na stacjach Shell!

dowiedz się więcej

* Promocja trwa od 15.07.2022 r. do 31.08.2022 r. Zniżka obowiązuje tylko przy zeskanowaniu spersonalizowanej karty Shell ClubSmart przed dokonaniem płatności. Zniżka 30 gr/l od ceny regularnej dla danej lokalizacji obowiązuje przy jednorazowym zakupie maksymalnie 50 litrów paliwa Shell FuelSave 95 lub Shell FuelSave Diesel i udzielana jest przy kasie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami paliwowymi oraz nie obowiązuje przy płatności kartami paliwowymi.

** Oferta dostępna na wybranych stacjach Shell do odwołania. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i dotyczy tankowania paliwa Shell V-Power 95 w cenie Shell FuelSave 95 oraz we wszystkie czwartki i dotyczy tankowania paliwa Shell V-Power Diesel w cenie Shell FuelSave Diesel. Oferta nie obejmuje paliwa Shell V-Power Racing.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Poczuj jakość paliw premium w cenie paliw podstawowych.

Zamów produkty ze stacji Shell do swojego domu

Zostań w domu i zamawiaj produkty ze stacji Shell prosto do Twoich drzwi.