Czy wiesz, że 19.05 to Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodu? Świętuj z nami w dniach 18.05-28.05 i oszczędzaj z najnowszą promocją.

Odwiedź jedną ze stacji Shell, zatankuj przynajmniej 2 l dowolnego paliwa i odbierz 10 zł zniżki na karnety (dotyczy programu “Ultra Błysk”, “Błysk” i “Extra”) oraz wybrane programy myjni.

W promocji biorą udział programy:

EXTRA lub BŁYSK lub EXTRA BŁYSK

Znajdź wśród nich program, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby lub wybierz karnet i oszczędzaj. Ciesz się komfortową drogą czystym i zadbanym samochodem!

Lista stacji, które biorą udział w promocji

Oferta obowiązuje od 18.05.2023 do 28.05.2023 lub do wyczerpania zapasów na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać 10 zł zniżki na karnet (dotyczy programu "Extra", "Błysk" lub "Ultra Błysk") lub wybrany program myjni: "Ekstra”, “Błysk" lub "Ultra Błysk”, należy podczas jednej transakcji zakupowej zatankować min. 2 I dowolnego paliwa dostępnego na stacji Shell i zakupić jeden z wymienionych wyżej programów lub karnet. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych.

Polecane artykuły

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.