Jeśli lubisz niecodzienne, a jednocześnie wyjątkowo zgrane połączenia smaków, nasze nowe kawy sezonowe z pewnością przypadną Ci do gustu!

Odwiedź najbliższą stację Shell i orzeźwij się naszymi nowościami - pobudzającym Ice Latte Mandarynkowym oraz przepysznym Ice Latte Nut & Caramel.

W obu przypadkach masz do wyboru dwie wielkości napoju - 300 ml oraz 400 ml. W sam raz na mniejszą i nieco większą ochotę na coś pysznie orzeźwiającego!

1 Oferta obowiązuje na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Oferta obowiązuje od 01.05.2023 r. do 31.05.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Cena Ice Latte Mandarynkowego wynosi 13,99 zł za 300 ml i 14,99 zł za 400 ml. Cena Ice Latte Nut & Caramel wynosi 13,99 zł za 300 ml i 14,99 zł za 400 ml. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na fotografii. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.

Polecane artykuły

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.