HAPPY HOURS 11:00 - 13:00*

Ciesz się rabatem -20% na dowolną kawę Shell Café w zestawie z kanapką lub słodkim ciastkiem.

Lista stacji i produktów

FRYTKI W CENIE 4,99 ZŁ (codziennie!)**

Wybierz przekąskę i dobierz do niej frytki za jedyne 4,99 zł!

Którą opcję dziś wybierzesz – aromatyczną kawę w niższej cenie czy chrupiący dodatek do pysznego posiłku? A może obie? Spróbuj i ciesz się drogą!

Lista stacji i produktów

*Oferta obowiązuje od 15.05.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów przez cały tydzień w godzinach od 11:00 do 13:00 na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty należy, podczas jednej transakcji, zakupić zestaw składający się z dowolnej kanapki z witryny świeżej lub dowolnego słodkiego ciastka z witryny świeżej oraz wybranej kawy Shell Café. Rabat w wysokości 20% zostanie przyznany na jedną dowolną, wybraną do zestawu kawę Shell Café. Oferta nie obowiązuje przy transakcjach dokonywanych z użyciem kart paliwowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na fotografii. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.

**Oferta obowiązuje od 15.05.2023 do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów, na wybranych stacjach Shell oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i kupić frytki w cenie 4,99 zł/ 120 g należy, podczas jednej transakcji, zakupić zestaw składający się z porcji frytek i m.in. zapiekanki lub burgera lub innego produktu biorącego udział w ofercie. Rabat zostanie przyznany na jedną porcję frytek. Oferta nie obowiązuje przy transakcjach dokonywanych z użyciem kart paliwowych. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może różnić się od tego prezentowanego na fotografii. Szczegółowe informacje dotyczące składników odżywczych i alergenów dostępne są u kasjerów.