Wyrusz w podróż marzeń z loterią Shell!

Wyrusz w podróż marzeń z loterią Shell!

Marzy Ci się podróż na własnych zasadach? Gdzie i kiedy tylko zechcesz? Teraz masz szansę spełnić te marzenia, biorąc udział w loterii Shell!

Twoja podróż marzeń zaczyna się na Shell!

Weź udział w loterii i wygraj nagrody, dzięki którym wyruszysz w swoją podróż marzeń!

Kamper Volkswagen California 6.1 Ocean

Kamper Volkswagen California 6.1 Ocean

Kamper Volkswagen California 6.1 Ocean jest jak dom na czterech kółkach. Możesz nim wyruszyć w podróż na własnych zasadach i niczego nie będzie Ci brakować. Teraz może być Twój!

Karty podarunkowe Shell

Karty podarunkowe Shell

W podróży marzeń nie może zabraknąć paliwa, więc zadbaliśmy również o to. Weź udział w loterii Shell i wygraj karty podarunkowe na paliwo! Wartość kart waha się od 50 zł do 8500 zł!

Skutery Romet Retro 125

Skutery Romet Retro 125

Marzą Ci się mniejsze podróże, ale za to w wielkim stylu? Wygraj skuter Romet Retro 125 wraz z zapasem oleju Shell Advance 4T Ultra 10W-40 i ciesz się drogą bez granic!

Napoje Shell Café

Napoje Shell Café

Czym byłaby podróż marzeń bez przystanku na pobudzającą kawę czy pyszną herbatę? Napoje Shell Café możesz wygrać każdego dnia!

Jak wziąć udział w loterii?

Krok 1

Krok 1

Zatankuj na stacji Shell min. 25 l tego samego rodzaju paliwa lub zrób zakupy za min. 30 zł i odbierz zdrapkę/zdrapki.

  • min. 25 l Shell V-Power Diesel, Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Racing = 2 zdrapki
  • min. 25 l Shell FuelSave Diesel lub Shell FuelSave 95 = 1 zdrapka
  • min. 25 l Shell AutoGas LPG = 1 zdrapka
  • zakupy za min. 30 zł (produkty lub usługi z wyjątkiem paliwa, wyrobów tytoniowych, wyrobów medycznych i alkoholu) = 1 zdrapka
Krok 2

Krok 2

Odkryj swój unikalny kod na zdrapce i wpisz go w formularzu rejestracyjnym na stronie www.podrozeshell.pl.

Podaj niezbędne dane oraz numer dowodu zakupu. Masz na to czas do 02.09.2024 r.

Pamiętaj, aby zachować dowód zakupu i zdrapkę.

Krok 3

Krok 3

Twój kod weźmie udział w losowaniu nagrody dnia, miesiąca oraz na koniec loterii w losowaniu nagrody głównej: kampera Volkswagen California 6.1 Ocean.

Czy jesteś już naszym Klubowiczem? Pamiętaj, że Klubowicze programu lojalnościowego Shell ClubSmart mają aż 2 x większe szanse na wygraną! Wystarczy, że podasz numer swojej karty Shell ClubSmart podczas rejestracji kodu.

Nie jesteś Klubowiczem? Dowiedz się więcej tutaj i dołącz do programu, aby zyskać dodatkowy kod na loterię!

Pytania i odpowiedzi

Organizatorem loterii jest: Motivation Direct Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Czeczota 31.

Dystrybutorem modelu Volkswagen California 6.1 Ocean - na rynku polskim jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Sprzedaż promocyjna trwa od 27.05.2024 r. do 01.09.2024 r. lub do wyczerpania zdrapek. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować zdrapkę/zdrapki otrzymane w związku ze sprzedażą promocyjną, tj. przy zakupie na stacji Shell: min. 25 l paliw Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub Shell AutoGas LPG (1 zdrapka), produktów lub usług za min. 30 zł (inne niż paliwo, wyroby tytoniowe, wyroby medyczne i alkohol) (1 zdrapka), min. 25 l paliw Shell V-Power 95, Shell V-Power Diesel lub Shell V-Power Racing (2 zdrapki). Maksymalnie podczas jednej transakcji można uzyskać 3 zdrapki. Koniecznie zachowaj zdrapkę i dowód zakupu. Ze sprzedaży promocyjnej wyłączone są transakcje z użyciem płatności Shell SmartPay. Szczegóły, regulamin loterii i lista stacji Shell biorących udział, znajdują się na stronie www.podrozeshell.pl.