Wybierz, co masz ochotę przekąsić tym razem, a my zaproponujemy Ci do tego orzeźwienie w promocyjnej cenie! Teraz przy zakupie produktu z oferty deli by Shell napój gazowany 0,5 l otrzymasz za 3 zł.*

* Promocja trwa od 22.01.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje przy zakupie dowolnych produktów deli by Shell z wyłączeniem wody, słodkich wypieków, sezamków oraz kaw deli by Shell. Promocja dotyczy dostępnych rodzajów napojów gazowanych Coca-Cola o pojemności 0,5 l. Cena regularna napojów gazowanych Coca-Cola o pojemności 0,5l wynosi 4,49 zł. Dostępność produktów zależna jest od oferty danej stacji. Promocyjna cena dotyczy 1 sztuki. Informacja o alergenach i wartościach odżywczych produktów i/lub komponentów do ich przygotowania jest dostępna u kasjera. @2018 The Coca-Cola Company. Wszelkie prawa zastrzeżone. COCA-COLA, COCA-COLA ZERO, FANTA, SPRITE są zastrzeżonymi znakami towarowymi The Coca-Cola Company.

burger, tortilla i zapiekanka na drewnianych deskach

DELI BY SHELL

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kawę, śniadanie, czy coś większego, smakowite opcje znajdziesz w deli by Shell. Codziennie dbamy o to, aby nasze składniki i produkty były świeże i najwyższej jakości, abyś mógł cieszyć się drogą.

Sprawdź ofertę

Może zainteresuje cię także

Kontakt z Shell w Polsce

Kontakty do poszczególnych działów oraz centrum obsługi firmy

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.