ikona myjni

Wystarczy, że odwiedzisz stację Shell biorącą udział w promocji i skorzystasz z dowolnie wybranego programu mycia, a opcję mycia podwozia dostaniesz GRATIS.

W programach, które do dziś nie miały usługi mycia podwozia dodano tę usługę  (bez zmiany ceny), zaś w programach, które posiadają mycie podwozia, cena dla klienta podczas promocji została obniżona o 3 zł.

Oferując gratisowe mycie podwozia pomożemy Ci zadbać o Twój samochód podczas trudnych warunków zimowych, a w szczególności proponujemy Ci spłukiwanie pozostałości po odśnieżaniu dróg – soli kamiennej.

Na stacjach Shell kompleksowo dbamy o Twoje auto – począwszy od zaoferowania najwyższej jakości paliwa, a skończywszy na nowoczesnych usługach oferowanych przez nasze myjnie.

Profesjonalny sprzęt, innowacyjne rozwiązania i atestowane preparaty nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, a nam pomagają najlepiej pielęgnować Twój samochód.

Oferta ważna od 15.01.2019 do 28.02.2019 tylko na wybranych stacjach Shell. Programy Perfect Shine, Perfect Wash i Lux Plus będą tańsze o 3 zł (koszt usługi mycia podwozia), programy: Standard, Express i Lux w czasie trwania oferty dodatkowo zawierają bezpłatną usługę mycia podwozia. Listę stacji objętych promocją znajdziesz na www.shell.pl.

Pobierz listę myjni Shell

Może zainteresuje cię także

Płyny i kosmetyki Shell

Jeśli lubisz jeździć samochodem, nasze specjalnie opracowane paliwa i środki smarne pomogą uzyskać najlepsze osiągi Twego samochodu.

Porady i wskazówki dla kierowców

Jeszcze lepiej zadbaj o swój pojazd – dowiedz się, jak uzyskać lepszą wydajność paliwową i bezpieczeństwo na drodze.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Myjnie Shell - Automatyczna, Bezdotykowa I Dla Tirów

Czy wiesz, że czystość pojazdu wpływa na Twój komfort podróży i bezpieczeństwo jazdy? To nie tylko kwestia estetyki! Odwiedź stację Shell, skorzystaj z naszych nowoczesnych myjni samochodowych i zadbaj o swój samochód już dziś!