ikona myjni

Wystarczy, że odwiedzisz stację Shell biorącą udział w promocji i skorzystasz z dowolnie wybranego programu mycia, a opcję mycia podwozia dostaniesz GRATIS.

W programach, które do dziś nie miały usługi mycia podwozia dodano tę usługę  (bez zmiany ceny), zaś w programach, które posiadają mycie podwozia, cena dla klienta podczas promocji została obniżona o 3 zł.

Oferując gratisowe mycie podwozia pomożemy Ci zadbać o Twój samochód podczas trudnych warunków zimowych, a w szczególności proponujemy Ci spłukiwanie pozostałości po odśnieżaniu dróg – soli kamiennej.

Na stacjach Shell kompleksowo dbamy o Twoje auto – począwszy od zaoferowania najwyższej jakości paliwa, a skończywszy na nowoczesnych usługach oferowanych przez nasze myjnie.

Profesjonalny sprzęt, innowacyjne rozwiązania i atestowane preparaty nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, a nam pomagają najlepiej pielęgnować Twój samochód.

Oferta ważna od 15.01.2019 do 28.02.2019 tylko na wybranych stacjach Shell. Programy Perfect Shine, Perfect Wash i Lux Plus będą tańsze o 3 zł (koszt usługi mycia podwozia), programy: Standard, Express i Lux w czasie trwania oferty dodatkowo zawierają bezpłatną usługę mycia podwozia. Listę stacji objętych promocją znajdziesz na www.shell.pl.

Pobierz listę myjni Shell

Może zainteresuje cię także

Płyny i kosmetyki Shell

Jeśli lubisz jeździć samochodem, nasze specjalnie opracowane paliwa i środki smarne pomogą uzyskać najlepsze osiągi Twego samochodu.

Porady i wskazówki dla kierowców

Jeszcze lepiej zadbaj o swój pojazd – dowiedz się, jak uzyskać lepszą wydajność paliwową i bezpieczeństwo na drodze.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Myjnie Shell

Twoje auto zasługuje na szczególną troskę. Odwiedzając stacje Shell możesz skorzystać z nowoczesnych i skutecznie czyszczących myjni samochodowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach oraz atestowanych preparatach wysokiej jakości, które są neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.