ikona myjni

Wystarczy, że odwiedzisz stację Shell biorącą udział w promocji i skorzystasz z dowolnie wybranego programu mycia, a opcję mycia podwozia dostaniesz GRATIS.

W programach, które do dziś nie miały usługi mycia podwozia dodano tę usługę  (bez zmiany ceny), zaś w programach, które posiadają mycie podwozia, cena dla klienta podczas promocji została obniżona o 3 zł.

Oferując gratisowe mycie podwozia pomożemy Ci zadbać o Twój samochód podczas trudnych warunków zimowych, a w szczególności proponujemy Ci spłukiwanie pozostałości po odśnieżaniu dróg – soli kamiennej.

Na stacjach Shell kompleksowo dbamy o Twoje auto – począwszy od zaoferowania najwyższej jakości paliwa, a skończywszy na nowoczesnych usługach oferowanych przez nasze myjnie.

Profesjonalny sprzęt, innowacyjne rozwiązania i atestowane preparaty nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, a nam pomagają najlepiej pielęgnować Twój samochód.

Oferta ważna od 15.01.2019 do 28.02.2019 tylko na wybranych stacjach Shell. Programy Perfect Shine, Perfect Wash i Lux Plus będą tańsze o 3 zł (koszt usługi mycia podwozia), programy: Standard, Express i Lux w czasie trwania oferty dodatkowo zawierają bezpłatną usługę mycia podwozia. Listę stacji objętych promocją znajdziesz na www.shell.pl.

Pobierz listę myjni Shell

Więcej w punkcie „oferty I promocje”

Myjnie Shell

Twoje auto zasługuje na szczególną troskę. Odwiedzając stacje Shell możesz skorzystać z nowoczesnych i skutecznie czyszczących myjni samochodowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach oraz atestowanych preparatach wysokiej jakości, które są neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.