Samochód BMW na ośnieżonej drodze, w tle para patrząca przed siebie

We wtorki i w czwartki spróbuj naszych najlepszych paliw Shell V-Power w cenie paliw podstawowych*.

We wtorki mniej zapłacisz za Shell V-Power 95 – tyle, co za Shell FuelSave 95. W czwartki natomiast mniej zapłacisz za Shell V-Power Diesel – dokładnie tyle, co za Shell FuelSave Diesel. Poczuj najwyższą jakość naszych najlepszych paliw premium i przekonaj się, dlaczego już co trzeci Klient Shell wybiera paliwa Shell V-Power**.

Dowiedz się więcej o paliwach Shell V-Power

*Oferta dotyczy wybranych stacji Shell. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa. Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing. Kliknij i sprawdź, na których stacjach jest dostępna oferta promocyjna.

** Na podstawie danych sprzedażowych Shell Polska za okres od stycznia do sierpnia 2020 r.

Bagietka ze świeżymi warzywami, z serem i szynką, leżąca na drewnianej desce. Obok świeży ogórek i pomidor oraz bułka kajzerka ze świeżymi warzywami, z serem i szynką.

Teraz we wtorki i w czwartki zjesz też coś pysznego w dobrej cenie. Na wybranych stacjach spróbujesz naszych świeżych kanapek przygotowywanych na miejscu już za 5,49 zł i do tego dostaniesz 50 punktów Shell ClubSmart*. Ciesz się smakiem promocji.

* Promocja obowiązuje we wtorki i w czwartki do 01.03.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje przy zakupie kanapek przygotowywanych na miejscu, których cena regularna wynosi od 6,99 zł do 10,99 zł. Dostępność produktów zależy od oferty danej stacji. Kliknij i sprawdź, na których stacjach jest dostępna oferta promocyjna.

Hot dog

Na pozostałych stacjach w te dni również czekają na Ciebie smakowite kąski w doskonałej cenie. Pyszne Hot-Dogi MAXI za 5 zł*. Tu też dostaniesz 50 punktów Shell ClubSmart.

* Promocja obowiązuje we wtorki i w czwartki do 01.03.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy Hot-Dogów MAXI, których cena regularna wynosi od 6,99 zł do 7,99 zł. Dostępność produktów zależy od oferty danej stacji. Kliknij i sprawdź, na których stacjach jest dostępna oferta promocyjna.

Smartfon z włączoną aplikacją Shell ClubSmart.

To jeszcze nie wszystko! Możesz zyskać dodatkowe punkty Shell ClubSmart… aż 500 punktów otrzymasz za zatankowanie min. 10 l paliwa*.

Punkty przyznawane są uczestnikom programu Shell ClubSmart – jak je zdobyć?

  1. We wtorek lub w czwartek zatankuj minimum 10 l dowolnego paliwa. U kasjera odbierz wydruk z kodem promocyjnym dołączony do paragonu.
  2. Wejdź do aplikacji mobilnej Shell ClubSmart i w katalogu nagród wpisz kod promocyjny podany na wydruku. Kod możesz również zrealizować na stronie www.shellsmart.com/kod.
  3. I gotowe! Korzystaj z dodatkowych 500 punktów Shell ClubSmart! Możesz je wymienić np. na kawę z hot-dogiem.
  4. Kod promocyjny możesz uzyskać do 25 lutego 2021 r.

Zobacz jak zyskać dodatkowe punkty

* Punkty Shell ClubSmart (500) przyznawane są Uczestnikom Programu na zasadach opisanych na www.shellsmart.com/kod, po zalogowaniu do swojego konta oraz po wpisaniu i zaakceptowaniu kodu promocyjnego z paragonu na www.shellsmart.com/kod. Punkty można dodawać do swojego konta do dnia 28 lutego 2021 r. Z promocji można skorzystać jeden raz w czasie jej trwania. Punkty zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 5 dni od zrealizowania kodu promocyjnego. Brak możliwości transferowania zdobytych punktów pomiędzy kartami Shell ClubSmart. Punkty, będzie można wymienić m.in. na dowolną kawę deli by Shell (200 ml) i klasycznego hot doga z parówką na wybranych stacjach Shell. Dostępność produktów zależy od oferty danej stacji.

  

 

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.