Wiktor B. z Łodzi

Brakuje mi słów, by opisać niezwykłe wspomnienia z użytkowania BMW serii 4 Gran Coupé. Złożyły się na to przede wszystkim: profesjonalna obsługa przy przekazaniu i tankowaniu auta, świeży zapach salonowego BMW z przebiegiem 60 km, rewelacyjna biel nadwozia i świetne przyśpieszenie. Nieocenione jest również oszczędne zużycie paliwa tego super auta, dzięki najlepszej benzynie na planecie V-Power, a także niezapomniany uśmiech, radość i podziw wszystkich, których wzrok przykuł biały książę na czterech kołach.

Dodatkowo, na szybko wymyśliłem krótki i wesoły tekścik:

Drapieżny wygląd ślicznego autka to nie wszystko. Szybka i przyjemna jazda z V-Powerem jest gwarantowana przez Muszelkomana. Mówi to WAM zakochany w Shellu Klientman.

Anna M. z Gdańska

Bardzo dziękujemy za wspaniałą nagrodę otrzymaną od Shell oraz BMW. Dzięki świetnym paliwom Shell V-Power, w trakcie wakacyjnej jazdy BMW 4 Gran Coupé poczuliśmy na własnej skórze, co znaczy wspólna pasja do osiągów oraz radość z jazdy. To były naprawdę wyjątkowe wakacje dla naszej rodziny – chcielibyśmy je powtórzyć w przyszłości, ale wtedy już naszym własnym BMW z pełnym bakiem Shell V-Power! Dziękujemy!