Radość z jazdy rozpoczęła się na stacji Shell, tuż po zatankowaniu paliwa Shell V-Power. Ten sam samochód, a osiągi zauważalnie lepsze. Lecz to był dopiero początek. Chwilę później przesiadłem się do podstawionego w umówione miejsce BMW serii 4 Gran Coupé. Zaczęła się prawdziwa przygoda. BMW przywitało mnie piękną muzyką sportowego wydechu, który był tylko skromną zapowiedzią wrażeń, które uwolniły się po ruszeniu. Sportowe, sztywne zawieszenie dba o to, aby pokonywanie każdego zakrętu było czystą przyjemnością. Podwójna moc BMW i Shell V-Power dostępna jest na każde moje zawołanie, a jej uwolnienie dostarcza niesamowitych wrażeń w przepełnionym komfortem wnętrzu. Niestety przygoda szybko się kończy… Czas mija nieubłaganie i 2 tygodnie w towarzystwie BMW prawie dobiega końca. Jest to dla mnie wielka strata, bo znalazłem mocnego przyjaciela. Na szczęście pozostanie mi wspomnienie niesamowitej radości z jazdy.

Brakuje mi słów, by opisać niezwykłe wspomnienia z użytkowania BMW serii 4 Gran Coupé. Złożyły się na to przede wszystkim: profesjonalna obsługa przy przekazaniu i tankowaniu auta, świeży zapach salonowego BMW z przebiegiem 60 km, rewelacyjna biel nadwozia i świetne przyśpieszenie. Nieocenione jest również oszczędne zużycie paliwa tego super auta, dzięki najlepszej benzynie na planecie V-Power, a także niezapomniany uśmiech, radość i podziw wszystkich, których wzrok przykuł biały książę na czterech kołach.

Dodatkowo, na szybko wymyśliłem krótki i wesoły tekścik:

Drapieżny wygląd ślicznego autka to nie wszystko. Szybka i przyjemna jazda z V-Powerem jest gwarantowana przez Muszelkomana. Mówi to WAM zakochany w Shellu Klientman.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą nagrodę otrzymaną od Shell oraz BMW. Dzięki świetnym paliwom Shell V-Power, w trakcie wakacyjnej jazdy BMW 4 Gran Coupé poczuliśmy na własnej skórze, co znaczy wspólna pasja do osiągów oraz radość z jazdy. To były naprawdę wyjątkowe wakacje dla naszej rodziny – chcielibyśmy je powtórzyć w przyszłości, ale wtedy już naszym własnym BMW z pełnym bakiem Shell V-Power! Dziękujemy!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Twój patent na bezpieczeństwo w drodze

Assistance w podróży to Twój patent na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Sprawdź, jak możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo w tracie jazdy i odkryj wszystkie korzyści pakietu Assistance w podróży.

Ciesz się drogą

Doceniaj lepszą stronę codziennych dojazdów! Wstąp na stację Shell po wysokiej jakości paliwa, pyszne jedzenie oraz nagrody Shell ClubSmart.