Kiedy to od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie niezwykła, najlepiej złapać kanapkę z kawą! Z takim zestawem masz pewność, że uda się zmienić dojazdy w przygodę. Szczególnie jeżeli kawa w tym zestawie jest tańsza i kosztuje jedyne 4 zł!*

* Promocja trwa od 22.01.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje przy zakupie dowolnych produktów deli by Shell z wyłączeniem wody, słodkich wypieków oraz sezamków i dotyczy dowolnej kawy deli by Shell 200ml, której cena regularna wynosi od 5,49 do 6,99 zł, w zależności od stacji. Dostępność produktów zależna jest od oferty danej stacji. Promocyjna cena dotyczy 1 kawy. Informacja o alergenach i wartościach odżywczych produktów i/lub komponentów do ich przygotowania jest dostępna u kasjera. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może się różnić od prezentowanego na fotografii.

burger, tortilla i zapiekanka na drewnianych deskach

DELI BY SHELL

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kawę, śniadanie, czy coś większego, smakowite opcje znajdziesz w deli by Shell. Codziennie dbamy o to, aby nasze składniki i produkty były świeże i najwyższej jakości, abyś mógł cieszyć się drogą.

Sprawdź ofertę

Może zainteresuje cię także

Kontakt z Shell w Polsce

Kontakty do poszczególnych działów oraz centrum obsługi firmy

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.