BMW M Motorsport Cars

Zbierz 6 zdalnie sterowanych modeli z szybkiej i kultowej kolekcji BMW Motorsport!

Śpiesz się, promocja trwa od 03.10.2022 r. do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych

Jak zdobyć model z kolekcji BMW M Motorsport?

Zbierz 5 naklejek, tankując lub kupując kawę w zestawie z hot dogiem, kanapką bądź zapiekanką.

Po zebraniu 5 naklejek przyklej je na kartę promocyjną i kup szybki i kultowy model BMW M w promocyjnej cenie na jeden z dwóch sposobów:

 • zapłać 49,99 zł
 • wymień 3900 pkt Shell ClubSMart i dopłać 1 zł

Naklejki otrzymasz za:

Shell V-Power

minimum 50 litrów paliwa

Shell V-Power

minimum 25 litrów paliwa

Shell FuelSave

minimum 25 litrów paliwa

Shell AutoGas

minimum 25 litrów paliwa

A circle with flag inside it

zestaw: dowolna kawa + kanapka lub zapiekanka lub hot dog

Poznaj kolekcję BMW M Motorsport

BMW 3.0 CSL

BMW 3.0 CSL

Sześć tytułów mistrza Europy i rewelacyjny rekord na torze Nürburgring - gdziekolwiek pojawiło się BMW 3.0 CSL, wyróżniało się z tłumu.

BMW M1

BMW M1

BMW M1, wyposażone w potężny 6-cylindrowy silnik rzędowy i charakterystyczną nazwę, od swojego debiutu w 1978 roku stało się jednym z głównych graczy w świecie motoryzacji.

BMW M3

BMW M3

Jeden z najbardziej kultowych pojazdów w ofercie BMW M. BMW M3 z 1986 r. było pierwszym tego typu samochodem, który odniósł wiele zwycięstw w mistrzostwach.

BMW M4 GT3

BMW M4 GT3

Od początku sezonu 2022 BMW M4 GT3 mierzy się z wysokiej klasy przeciwnikami w najlepszych seriach wyścigowych na świecie.

BMW M5 SAFETY CAR

BMW M5 SAFETY CAR

BMW M5 Safety Car, model bazujący na wyczynowym BMW M5 Competition sedan, zwiększa bezpieczeństwo na światowej sławy torach wyścigowych.

BMW Z4 GT3

BMW Z4 GT3

BMW Z4 GT3 odniosło duży sukces na scenie GT3 i udowodniło, że jest w stanie wygrywać wyścigi.

Chcesz zdobyć model BMW M za punkty Shell ClubSmart, a nie jesteś jeszcze klubowiczem?

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś, zbieraj punkty Shell ClubSmart i korzystaj z ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie, jak ta promocja!

Aby odebrać ulubiony model BMW M za punkty wystarczy zebrać 5 naklejek i wymienić za 3900 punktów + 1 zł . Jest to specjalna oferta dla Klubowiczów. Dołącz już dziś!

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ STRONĘ

DOŁĄCZ PRZEZ APLIKACJĘ

BMW M Motorsport Car

ZDOBĄDŹ WSZYSTKIE MODELE Z KOLEKCJI BMW M MOTORSPORT

Szybkie i nowoczesne BMW czy kultowe jednostki, mające na koncie szereg sukcesów na torze? Już wiesz, który model trafi do Twojej kolekcji jako pierwszy?

Ścigaj się w aplikacji Shell Racing

Każdy model z kolekcji BMW M Motorsport jest sterowany przez Bluetooth. Pobierz aplikację Shell Racing, bierz udział w wyścigach, twórz własne trasy, a także przenieś swój model BMW M w skali 1:1 do swojego domu dzięki funkcji AR VIEW!

JAK URUCHOMIĆ ZDALNE STEROWANIE MODELU?

 1. Pobierz aplikację SHELL RACING na swój telefon lub tablet
  (zeskanuj kod QR z opakowania lub wyszukaj aplikację w App Store lub Google Play)
 2. Włącz funkcję Bluetooth w ustawieniach swojego urządzenia
 3. Uruchom aplikację SHELL RACING na swoim urządzeniu
 4. Zaakceptuj prośbę o udostępnienie lokalizacji na swoim urządzeniu
 5. Sparuj model z urządzeniem:
  • na fizycznym modelu BMW M przesuń przełącznik zasilania do pozycji ON
  • w aplikacji wybierz model, który chcesz dodać i kliknij przycisk "Dodaj ten - samochód". Wskaźnik LED zasilania pojazdu będzie migać ok. 3 sekundy. Gdy zacznie świecić światłem ciągłym, oznacza to, że automatyczne parowanie modelu i urządzenia zakończyło się.
 6. Gotowe! Możesz już sterować swoim modelem za pomocą telefonu lub tabletu!

POBIERZ APLIKACJĘ SHELL RACING

UWAGA: Informujemy, że aplikacja Shell Racing jest aplikacją całkowicie bezpłatną. Podczas pobierania oraz korzystania z aplikacji nie prosimy o podanie danych, takich jak np. adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko czy dane karty płatniczej. W trosce o Państwa bezpieczeństwo ostrzegamy przed podejrzanymi działaniami i prosimy o wzmożoną czujność i ostrożność w Internecie.

50 lat BMW M

Współpraca pomiędzy Shell i BMW trwa już od kilkudziesięciu lat. Nasi naukowcy wraz ze specjalistami BMW M Motorsport opracowują najlepiej działające oleje i smary, które następnie są testowane przez kierowców BMW w najbardziej ekstremalnych warunkach na torze wyścigowym. To nie przypadek, że BMW M Motorsport również poleca nasze najlepsze paliwa Shell V-Power!

Cieszymy się, że mogliśmy przygotować szybką i kultową kolekcję BMW M Motorsport w tym roku, kiedy legendarna seria M obchodzi swoje 50-lecie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Promocja trwa do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Dostępność modeli z kolekcji zależy od aktualnej oferty stacji. Liczba modeli jest ograniczona. Maksymalna liczba naklejek, które można otrzymać za zakup paliwa Shell V-Power podczas jednej transakcji, to 4 sztuki. Znak słowny i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi będącymi własnością Bluetooth SIG, Inc. i ich użycie przez BrandBase B.V. jest objęte licencją. Pozostałe znaki handlowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Logo BMW i znak słowny BMW są znakami towarowymi BMW AG i są używane na podstawie licencji.

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile