Swoje punkty możesz łatwo wymienić na nagrody na stacjach i w aplikacji Shell ClubSmart lub po prostu zapłacić nimi za paliwo, myjnię czy zakupy na stacjach Shell.

Aby szybko sprawdzić saldo swoich punktów i zyskiwać więcej, zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart. Możesz też zalogować się na stronie internetowej www.shellsmart.com albo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Shell ClubSmart.

Co oznacza, że Twoje punkty tracą ważność?

Wszystkie punkty Shell ClubSmart są ważne 4 lata. Jeśli nie wymienisz punktów zebranych przed 31 grudnia 2016 roku, stracą one ważność 31 grudnia 2020 roku i zostaną usunięte z Twojego konta.

Które karty Shell ClubSmart zostaną zablokowane?

Wszystkie karty Shell ClubSmart, które nie były używane do żadnej transakcji przez 36 miesięcy, zostaną zablokowane*, a zebrane punkty zostaną usunięte bez możliwości ich przywrócenia po tym okresie**. Dlatego jeśli chcesz zachować swoją kartę i zebrane punkty, użyj jej przed 31 grudnia 2020 r.

* Przez zablokowanie rozumie się wykluczenie z Programu Uczestnika nieaktywnego od 31.12.2017 r. z jednoczesnym unieważnieniem punktów znajdujących się na jego karcie Shell ClubSmart.
** Zgodnie z regulaminem Programu Shell ClubSmart, pkt VIII.

Co należy zrobić, aby uchronić punkty przed skasowaniem, a kartę przed zablokowaniem?

Idealnym sposobem na wykorzystanie wygasających punktów jest ich wymiana na wyjątkowe nagrody z oferty Shell ClubSmart, płatność punktami za paliwo, myjnię i zakupy na stacjach Shell. Szczegóły ofert znajdziesz na www.shellsmart.com. Nie zwlekaj i wykorzystaj zebrane punkty już teraz!

Pamiętaj, że korzystanie z karty Shell ClubSmart zawsze się opłaca! Możesz się nią posłużyć, aby zbierać punkty, zamówić nagrody z oferty Shell ClubSmart i otrzymywać spersonalizowaną komunikację z ofertami. Dzięki karcie Shell ClubSmart masz również możliwość dokonywania płatności punktami na wybranych stacjach Shell, a także korzystania z atrakcyjnych ofert naszych Partnerów!

WIĘCEJ W PUNKCIE „OFERTY I PROMOCJE”

Przed drogą w stronę smaku – kawa z kanapką

Nic tak nie regeneruje sił podczas podróży, jak klasyczny duet: kanapka z kawą. Teraz zestaw ten otrzymasz w promocyjnej cenie!

Płać punktami Shell ClubSmart i oszczędzaj!

Najprostszy sposób na zatrzymanie pieniędzy w portfelu? Proste – płatności przy użyciu punktów Shell ClubSmart.