#

Drugi napój Rockstar Energy Drink 50% taniej*. Jak skorzystać z oferty?

Przyjedź na stację Shell, kup 2 napoje Rockstar Energy Drink o tej samej pojemności, a za drugi zapłacisz 50% mniej. Jeśli kupisz napój Rockstar Energy Drink o poj. 500 ml, zyskasz dodatkowo 50 punktów Shell ClubSmart**. Pamiętaj o okazaniu aplikacji lub karty Shell ClubSmart przy kasie.

*Promocja obowiązuje na wybranych stacjach Shell od 1.06.2021 r. do 31.07.2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte są napoje energetyczne Rockstar Original oraz Rockstar XDurance o pojemnościach 250 ml i 500 ml. Rabat jest udzielany na drugi produkt o tej samej pojemności. Lista stacji Shell objętych promocją dostępna jest na www.shell.pl.

**Dodatkowe 50 pkt Shell ClubSmart jest naliczane przy zakupie jednej sztuki dowolnego napoju Rockstar o poj. 500 ml. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie karty Shell ClubSmart przy dokonywaniu transakcji.

Rockstar Original zawiera witaminy B12, B6 i niacynę, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (32 mg/100 ml).

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Poczuj jakość paliw premium w cenie paliw podstawowych.