Zadbaj o dawkę orzeźwienia podczas wakacyjnej podróży. Na wybranych stacjach Shell znajdziesz nowe kawy mrożone w dwóch letnich odsłonach: Jagodowe orzeźwienie i Słona karmelkowa. Wystarczy, że kupisz dowolną kawę, a otrzymasz 50% zniżki na kawę mrożoną deli by Shell.* Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty i zapłać za kawę mrożoną o wybranym smaku jedynie 6,49 zł*.

* Promocja trwa od 06.07.2020 do 04.10.2020 lub do wyczerpania zapasów i jest dostępna jedynie na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Promocja obowiązuje przy zakupie dowolnej kawy deli by Shell lub COSTA. Regularna cena produktu promocyjnego 12,99 zł za sztukę. Rabat 50% dotyczy kawy mrożonej Jagodowe orzeźwienie i Słona karmelkowa. Szczegółowe informacje u pracownika stacji. Zdjęcia mają charakter poglądowy, a produkt finalny może się różnić od prezentowanego na fotografii.

Sprawdź też inne promocje, które czekają na Ciebie w deli by Shell.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Pełen energii powrót na drogi z kawą w promocyjnej cenie

Zregerneruj siły z aromatyczną kawą deli by Shell! Teraz w każdy wtorek i czwartek mamy dla Ciebie kubek tego napoju za jedyne 5 zł.

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Chcemy Wam stale dawać to, co najlepsze, abyście bezpiecznie powrócili na drogi. Dlatego zdecydowaliśmy się nadal oferować nasze najlepsze paliwa dla osiągów i wydajności w cenie paliw podstawowych.

Skorzystaj z 50% rabatu na najwyższy program myjni

W każdy wtorek i czwartek za tankowanie min. 10 l dowolnego paliwa Shell V-Power dostaniesz 50% rabatu na najwyższy program myjni. Tankuj Shell V-Power i płać mniej za mycie pojazdu.