Od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Razem z Shell, zmień codzienne dojazdy na coś lepszego. Nieważne, czy chodzi o pogawędkę z pasażerami, piękne widoki czy zajadanie się zapiekanką, która idealnie wpisuje się w Twój nastrój. Nieważne, co poprawia ci humor! Ważne, że to robisz! Za każdym razem! I dzielisz się tymi chwilami z innymi. Nie jedź tak po prostu… Ciesz się drogą!

Cieszymy się, że możemy być częścią Twoich podróży

Dowiedz się więcej o Shell V-Power

Po co słuchać dźwięków silnika, skoro można słuchać jego… muzyki! Dowiedz się więcej o tym, jak Shell V-Power wspiera osiągi i wydajność Twojego silnika.

Sprawdź aktualną ofertę deli by Shell

Ciesz się smakiem. Złap przekąskę, albo zjedz pełny posiłek. Sprawdź nasze smakowite opcje w deli by Shell. Z punktami Shell ClubSmart ciesz się drogą z darmową kawą w ręku! Za 100 punktów Shell ClubSmart otrzymasz darmową kawę deli by Shell.

Dowiedz się o szczegółach oferty Assistance

Dbamy o Ciebie w drodze. Zobacz, jaką ofertę bezpłatnej pomocy drogowej dla aktywnych uczestników przygotował Shell ClubSmart.

OTO KILKA SPOSOBÓW, KTÓRE POZWOLĄ CI CIESZYĆ SIĘ DROGĄ

 • kobieta w samochdzie

  Bądź gwiazdą

  Śpiewaj z radiem każdą piosenkę, jakby nie patrzył nikt! A jeżeli patrzy, spraw, że dołączy do występu!
 • para w samochdzie

  Wymyślaj gry

  Na przykład: kup na stacji Shell paczkę cukierków i zjedz jednego za każdym razem, kiedy zobaczysz białe auto. A kiedy zobaczysz czyste, zjedz dwa!
 • para w samochdzie

  Ciesz się ciszą, ale nie bój się jej przełamać

  Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj! Nawet o byle czym! Jaką supermoc chcesz mieć? Jakim zwierzakiem się czujesz? Hmm?
 • dziewczyny siedzące na samochodzie

  Stań się odkrywcą

  Nie jedź tylko z pracy i do pracy. Jazda to przyjemność odkrywania, więc – jeśli tylko możesz – zwracaj uwagę na to, co pojawia się na Twoim horyzoncie. Wszystko może być inspiracją do wspaniałej wycieczki po pracy!
 • para w samochdzie

  Wykorzystaj każdą minutę

  Słuchaj audiobooków i podcastów! Dzięki temu każdy korek stanie się poszerzającą horyzonty jazdą, za którą będziesz tęsknić.
 • dwie dłonie

  Podróżuj ze wszystkimi

  Baw się! Razem z pasażerami machaj do wszystkich ludzi w innych samochodach. Za każdym razem, kiedy ktoś wam odmacha, przybijcie sobie piątkę i cieszcie się ze wszystkich zwycięstw przy kawie na stacji Shell.

WIĘCEJ W DZIALE PALIWA SHELL

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o naszych nowych paliwach Shell.