Od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Razem z Shell, zmień codzienne dojazdy na coś lepszego. Nieważne, czy chodzi o pogawędkę z pasażerami, piękne widoki czy zajadanie się zapiekanką, która idealnie wpisuje się w Twój nastrój. Nieważne, co poprawia ci humor! Ważne, że to robisz! Za każdym razem! I dzielisz się tymi chwilami z innymi. Nie jedź tak po prostu… Ciesz się drogą!

Cieszymy się, że możemy być częścią Twoich podróży

Dowiedz się więcej o Shell V-Power

Po co słuchać dźwięków silnika, skoro można słuchać jego… muzyki! Dowiedz się więcej o tym, jak Shell V-Power wspiera osiągi i wydajność Twojego silnika.

Sprawdź aktualną ofertę deli by Shell

Ciesz się smakiem. Złap przekąskę, albo zjedz pełny posiłek. Sprawdź nasze smakowite opcje w deli by Shell. Z punktami Shell ClubSmart ciesz się drogą z darmową kawą w ręku! Za 100 punktów Shell ClubSmart otrzymasz darmową kawę deli by Shell.

OTO KILKA SPOSOBÓW, KTÓRE POZWOLĄ CI CIESZYĆ SIĘ DROGĄ

 • kobieta w samochdzie

  Bądź gwiazdą

  Śpiewaj z radiem każdą piosenkę, jakby nie patrzył nikt! A jeżeli patrzy, spraw, że dołączy do występu!

 • para w samochdzie

  Wymyślaj gry

  Na przykład: kup na stacji Shell paczkę cukierków i zjedz jednego za każdym razem, kiedy zobaczysz białe auto. A kiedy zobaczysz czyste, zjedz dwa!

 • para w samochdzie

  Ciesz się ciszą, ale nie bój się jej przełamać

  Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj! Nawet o byle czym! Jaką supermoc chcesz mieć? Jakim zwierzakiem się czujesz? Hmm?

 • dziewczyny siedzące na samochodzie

  Stań się odkrywcą

  Nie jedź tylko z pracy i do pracy. Jazda to przyjemność odkrywania, więc – jeśli tylko możesz – zwracaj uwagę na to, co pojawia się na Twoim horyzoncie. Wszystko może być inspiracją do wspaniałej wycieczki po pracy!

 • para w samochdzie

  Wykorzystaj każdą minutę

  Słuchaj audiobooków i podcastów! Dzięki temu każdy korek stanie się poszerzającą horyzonty jazdą, za którą będziesz tęsknić.

 • dwie dłonie

  Podróżuj ze wszystkimi

  Baw się! Razem z pasażerami machaj do wszystkich ludzi w innych samochodach. Za każdym razem, kiedy ktoś wam odmacha, przybijcie sobie piątkę i cieszcie się ze wszystkich zwycięstw przy kawie na stacji Shell.

WIĘCEJ W DZIALE PALIWA SHELL