Korzyści pakietu assistance w podróży

Będąc uczestnikiem programu Shell ClubSmart możesz korzystać z Assistance w podróży bez żadnych dodatkowych opłat. Aby skorzystać z oferty wystarczy, że masz zarejestrowane konto na stronie shellsmart.com, a w miesiącu poprzedzającym zdarzenie na Twojej karcie zarejestrowano transakcję o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart.

Ładowanie akumulatora

Ładowanie akumulatora

Jeśli w trakcie podróży rozładuje Ci się akumulator w samochodzie, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci jego naładowanie.

Zmiana koła

Zmiana koła

Jeśli w trakcie podróży koło w Twoim samochodzie ulegnie zniszczeniu, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci szybką i sprawną pomoc przy wymianie zepsutego koła.

Wymiana niewłaściwego paliwa

Pomoc przy wymianie niewłaściwego paliwa

Jeśli zatankujesz niewłaściwy rodzaj paliwa, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci pomoc przy jego wymianie.

Dowóz paliwa

Dowóz paliwa, gdy skończy się w podróży

Jeśli podczas podróży zabraknie Ci paliwa, pakiet Assistance w podróży gwarantuje Ci dowóz paliwa do lokalizacji, w której się znajdujesz.

* Podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za realizację oraz jakość świadczonych usług assistance jest AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ochrony określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Oferta obowiązuje do 30.09.2020 r.

WIĘCEJ W PUNKCIE „OFERTY I PROMOCJE”

200 punktów Shell ClubSmart za Twoją opinię!

Opowiedz nam o swojej wizycie na stacji, a my nagrodzimy Cię 200 punktami Shell ClubSmart.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o naszych nowych paliwach Shell.