Jeżeli masz zarejestrowane konto Shell ClubSmart, a na Twojej karcie do 30 września 2020 r. (w miesiącu poprzedzającym zdarzenie) zarejestrowano transakcję o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart, to 4 października 2020 r. jest ostatnim dniem, kiedy możesz skorzystać z darmowej pomocy drogowej w razie rozładowania akumulatora, wymiany niewłaściwego paliwa, zmiany koła lub braku paliwa.

Zachęcamy do korzystania z dostępnych możliwości Programu:

Kierowca z mapą w dłoniach, wpatruje się w krajobraz z jeziorem i górami.

Uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą zbierać punkty za każdą rezerwację dokonaną na Booking.com i za każde wynajęcie samochodu na Rentalcars.com. Podróżuj z głową i zdobywaj punkty!

Mężczyzna kupuje hot dogi i słodkie napoje na stacji Shell.

Punktami Shell ClubSmart możesz płacić za paliwo i zakupy na stacjach Shell. Każde 100 punktów to równowartość 1 złotego na koncie Shell ClubSmart.

Kobieta sprawdza nagrody dostępne na stacjach Shell w aplikacji Shell ClubSmart.

Dzięki aplikacji Shell ClubSmart swoją kartę wraz z punktami będziesz miał zawsze przy sobie!* Pobierz aplikację, dodaj w niej kartę i zyskaj korzyści dostępne dla jej posiadaczy.

Aplikacja pozwoli Ci na korzystanie z naszych bieżących ofert i promocji na stacjach Shell.

Zyskasz dostęp do katalogu elektronicznego, gdzie wymienisz swoje punkty na vouchery i sprawdzisz pełną ofertę nagród jaka czeka na Ciebie na stacjach Shell.

Cały czas udoskonalamy program Shell ClubSmart, aby usługi oferowane przez nas i naszych Partnerów spełniały Wasze oczekiwania. Pracujemy nad nowymi korzyściami, bo chcemy, aby nasza oferta jeszcze lepiej trafiała w Twoje gusta i potrzeby.

* Z karty Shell ClubSmart w aplikacji możesz korzystać na wybranych stacjach. Sprawdź listę stacji w Regulaminie Shell ClubSmart.

Q&A

Może zainteresuje cię także