Shell V-Power to najlepsze paliwo premium oferowane na stacjach Shell. Swój sukces zawdzięcza unikalnej formule czyszczącej, która pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Klienci wybierający Shell V-Power mogą cieszyć się najwyższą jakością paliwa cenionego na całym świecie. Paliwa są regularnie weryfikowane, a coroczne badania UOKIK potwierdzają najwyższą jakość. Shell V-Power jest również polecany przez prestiżowych partnerów: Scuderia Ferrari, BMW Motorsport, Hyundai Motorsport, Ford, Nissan oraz Ducati.

Od 18 lat konsumenci w ramach plebiscytu „Laur Klienta” mają możliwość wyłonienia najlepszych i najpopularniejszych marek produktów i usług oferowanych na polskim rynku. Wyróżnienie złotym Laurem Klienta to prestiżowa nagroda w branży detalicznej, świadcząca o najwyższym zaufaniu i satysfakcji konsumentów.

– To już piąty raz z rzędu, gdy Shell uzyskuje złoty Laur Klienta za nasze najlepsze paliwa premium Shell V-Power. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ ponad jedna trzecia głosujących wybrała nasz produkt jako najlepszy, co czyni nas tegorocznym liderem w branży paliw – mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka działu Mobility w Shell Polska.

Od dwóch lat klienci Shell mają możliwość korzystania z akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W jej ramach wszyscy zmotoryzowani mogą przetestować najlepsze paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki oferta jest skierowana do kierowców samochodów z silnikiem benzynowym, a w czwartki do posiadaczy diesla. Dzięki temu już prawie co drugi kierowca tankujący na stacjach Shell korzysta z Shell V-Power.

Więcej informacji na temat naszych paliw można znaleźć tutaj: https://www.shell.pl/kierowcy/paliwa/v-power.html