Klienci będą mogli zdobyć m.in. zdalnie sterowany model motoryzacyjnej legendy, jaką bez wątpienia jest BMW 3.0 CSL – samochód, którego kierowcy sześciokrotnie zdobywali tytuł mistrza Europy czy wygrywali zawody na torach Le Mans, Daytona, Spa-Francorchamps czy Nürburgring.

Ci, którzy z utęsknieniem patrzą na erę wyścigów samochodowych w latach 80. XX w., będą mogli postawić na swojej półce niemniej utytułowaną jednostkę – BMW M3. Dość powiedzieć, że kierowcy popularnej „em-trójki” zwyciężali w cyklach mistrzowskich serii DTM, WTCC, ETCC, ATCC oraz ISC, a także wygrali długodystansowy wyścig w Spa-Francorshamps oraz prestiżowe Grand Prix Macau (w którym kierowcy BMW zajęli całe podium).

W gronie dostępnych modeli znajdą się także modele BMW M1, M4 GT3, Z4 GT3 i M5 Safety Car, których historia i osiągnięcia zostały również opisane na stronie internetowej Shell.

Jak zdobyć te wyjątkowe modele?

Wystarczy zebrać 5 naklejek, tankując lub kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką, zapiekanką lub hot dogiem. Zebrane naklejki można wymienić na wymarzony model na jeden z dwóch sposobów:

  • dopłacając 49,99 zł
  • wymieniając 3900 pkt Shell ClubSmart i dopłacając 1 zł

Naklejki można zdobyć na kilka sposobów:

  • tankując minimum 50 litrów paliwa Shell V-Power (4 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell V-Power (2 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell Fuel Save (1 naklejka),
  • tankując minimum 25 litrów gazu Shell AutoGas (1 naklejka),
  • kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką lub zapiekanką lub hot-dogiem (1 naklejka).

W DNA Shell od zawsze jest zapisany motorsport, podobnie jak w przypadku BMW z serii M, które w tym roku obchodzi 50-lecie swojego istnienia. Szybkie i kultowe to kolejna odsłona naszych cyklicznych akcji promocyjnych dla klientów, dzięki której wspólnie możemy świętować tą okrągłą rocznicę. Tym razem w ręce naszych klientów oddajemy absolutnie wyjątkową kolekcję modeli, które przez lata dzieliły i rządziły na torach wyścigowych całego świata. Od 3 października 2022 roku modele będą dostępne wyłącznie na stacjach Shell. Chcemy, aby nasi klienci również mieli okazję -poczuć smak adrenaliny na najwyższym poziomie, dlatego w tej promocji dajemy możliwość rywalizowania z innymi kierowcami za pośrednictwem aplikacji Shell Racing – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Promocja potrwa do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Dostępność modeli z kolekcji będzie zależna od aktualnej oferty danej stacji. Liczba modeli jest ograniczona. Maksymalna liczba naklejek, które można otrzymać za zakup paliwa Shell V‑Power podczas jednej transakcji, to 4 sztuki. Regulamin oraz lista stacji objętych promocją są dostępne na www.shell.pl.