Tworzenie środków smarnych

Produkty i usługi wspierające zrównoważony rozwój firm

Przedstawiamy produkty i usługi oferowane przez Shell Lubricant Solutions, które pomagają naszym klientom zadbać o bardziej zrównoważoną przyszłość ich działalności.

lejący się olej

Nie trzeba już wybierać między rozwojem firmy, a zobowiązaniami względem środowiska. Oba te cele idą w parze – aby osiągnąć jeden z nich, trzeba też zadbać o realizację drugiego. Shell Lubricant Solutions oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają organizacjom włączyć zrównoważony rozwój do ich strategii biznesowych.

Głównym celem innowacji Shell Lubricant Solutions w ostatnich latach było opracowanie olejów i smarów, które pomogą przemysłowi i przewoźnikom poprawić wydajność energetyczną i paliwową. Usługi doradcze Shell mogą również wspierać firmę w działaniach zmierzających do zmniejszenia zużycia energii i związanych z tym emisji.

Odkryj produkty i usługi wspierające zrównoważony rozwój

Oleje do wysokoobciążonych silników Diesla

Jak wynika z badań przeprowadzonych na dużą skalę w terenie, Shell Rimula zwiększa oszczędność paliwa i pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany oleju.

Oleje hydrauliczne

Zaawansowane oleje hydrauliczne wykorzystujące technologię GTL (ang. „gas-to-liquids”) mogą zwiększyć efektywność energetyczną prac budowlanych, produkcyjnych lub wydobywczych.

Zmniejszenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych i przesyłek

Shell Lubricant Solutions inwestuje w opakowania bardziej przyjazne środowisku, a także świadczy dodatkowe usługi – takie jak rozwiązania do dozowania i uzupełniania – pomagając naszym klientom zmniejszyć liczbę zużywanych opakowań.

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Odkryj naszą kompletną gamę usług, zyskaj nieograniczony dostęp do specjalistycznej wiedzy Shell i wsparcie: przez Internet i osobiste.

Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju w Shell

Znaczenie zrównoważonego rozwoju w Shell

Dowiedz się, jak w Shell rozumiemy zrównoważony rozwój – udostępniając coraz więcej czystszych rozwiązań energetycznych, w sposób odpowiedzialny

Rozwiązania oparte na ochronie przyrody

Dowiedz się, jak Shell inwestuje w środowisko naturalne w ramach swojej ambicji, aby stać się biznesem energetycznym o zerowej emisji netto