Pracownik Shell udzielający konsultacji pracownikowi przemysłowemu w zakładzie

Zaufani eksperci

Uzupełniamy wiedzę z zakresu konserwacji, aby pomóc zwiększyć zyski

Wyzwania, przed którymi stoją nasi Klienci w różnych sektorach przemysłu są bardzo zróżnicowane – od ograniczenia przestojów i obniżenia kosztów po wydłużenie okresu eksploatacji sprzętu i dostosowanie do technologii Przemysłu 4.0.

Jednak wszystkie sektory zmagają się z tym samym problemem: niedostateczną wiedzą ekspercką pracowników, która prowadzi do awarii sprzętu. Towarzyszy temu szerokie zapotrzebowanie na większy dostęp do skutecznego i stałego wsparcia ze strony zaufanych ekspertów1.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest portfolio usług Shell Lubricant Solutions – dzięki wsparciu naszych zaufanych ekspertów i praktycznemu doradztwu klienci z całego świata odnoszą wymierne korzyści finansowe.

Bez względu na to, czy szukasz natychmiastowych odpowiedzi, które pomogą Ci podjąć decyzje dotyczące konserwacji, szkoleń dla pracowników w zakresie skuteczniejszego smarowania sprzętu czy praktycznego wsparcia doświadczonego eksperta, możemy Ci pomóc.

  • Shell LubeAdvisor – Wsparcie techniczne, dzięki któremu wybierzesz właściwe produkty i usprawnisz procesy smarowania, aby mieć pewność, że Twój sprzęt jest chroniony i gotowy do tego, by zapewnić Twojej firmie wartość dodaną.
  • Shell LubeCoach – Kursy i warsztaty prowadzone przez doświadczonych ekspertów technicznych, którzy dzielą się swoją bezcenną wiedzą w zakresie najlepszych praktyk i technik smarowania sprzętu. Dzięki temu wsparciu pracownicy zdobędą wiedzę i umiejętności pozwalające im wykorzystać pełen potencjał, jaki daje smarowanie, zapewniając sprawne działanie Twojej firmy każdego dnia.

1 Na podstawie wyników badania zleconego przez Shell Lubricants i przeprowadzonego przez firmę badawczą Edelman Intelligence wśród pracowników sektora górnictwa, floty, energetycznego, produkcji, budownictwa i rolnictwa w 7 państwach (USA, Chiny, Indie, Niemcy, Rosja, Indonezja i Wielka Brytania), w okresie od marca do kwietnia 2018 r.

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Shell LubeAdvisor

Wsparcie techniczne, dzięki któremu wybierzesz właściwe produkty i usprawnisz procesy smarowania, aby mieć pewność, że Twój sprzęt jest chroniony i gotowy do tego, by zmniejszyć całkowity koszt Twoich operacji.

Shell LubeCoach

Podnieś kwalifikacje swoich pracowników dzięki indywidualnemu programowi szkoleniowemu prowadzonemu osobiście lub za pośrednictwem naszego portalu e-learningowego przez ekspertów technicznych Shell z dużym doświadczeniem praktycznym.

Więcej o środkach smarnych Shell

Odkryj nasze usługi w zakresie środków smarnych

Odkryj naszą kompletną gamę usług, zyskaj nieograniczony dostęp do specjalistycznej wiedzy i wsparcie – zarówno zdalnie jak i w formie bezpośrednich konsultacji.

Odkryj nasze produkty

Odkryj naszą gamę wysokiej jakości środków smarnych opracowanych przez ekspertów w zakresie technologii z myślą o zwiększeniu wydajności komponentów, wydłużeniu okresu eksploatacji urządzeń i znacznym skróceniu czasu przestojów.

Shell Lubricant Solutions

Odkryj wysokiej jakości środki smarne i specjalistyczne usługi w zakresie smarowania, które zapewniają zrównoważone korzyści firmom.

Informacje i wiedza specjalistyczna

Przekonaj się, jaki wpływ na Twoją działalność i koszty konserwacji mogą mieć środki smarne. Podpowiemy też, co dodatkowo warto rozważyć – jak na przykład współpracę z odpowiednimi partnerami.