Szkolenie pracowników pozwala osiągnąć lepsze wyniki

Odpowiednie smarowanie odgrywa kluczową rolę w zmniejszaniu możliwości awarii i zwiększaniu trwałości urządzeń. Łatwo to przełożyć na przewagę nad konkurencją zwłaszcza gdy nieplanowane przestoje są coraz bardziej kosztowne. Odpowiednie szkolenia pracowników umozliwiają zwiększenie efektywności działalności firmy.

Shell LubeCoach to wysokiej jakości program szkoleniowy, mający na celu przekazać słuchaczom wiedzę i umiejętności, które mogą zostać wykorzystane w praktyce do wprowadzenie usprawnień w stosowanych technikach smarnych.

Szkolenia prowadzone przez specjalistów technicznych posiadających szerokie doświadczenie w formie warsztatowej zapewniając uczestnikom zdobycie praktycznych umiejętności, które mogą być wykorzystane potem w praktyce. Uczestnicy zdobywają wiedzą

Dzięki szkoleniom LubeCoach członkowie zespołu zyskują wiedzę, jak ważne w codziennych operacjach jest zapewnienie właściwego smarowanie i mogą podjąć odpowienie czynności, aby zapewnić dłuższą trwałość stosowanych środków smarnych oraz podzespołów i urządzeń.

Dowiedz się więcej o LubeCoach

Aby uzyskać więcej informacji o usłudze LubeCoach, możesz skorzystać z naszej strony kontaktowej i porozmawiać z przedstawicielem Shell.

Dobierz olej do silnika

pozostałe usługi dostępne dla klientów

Shell LubeAdvisor

Nasi eksperci pomogą ci dobrać odpowiedni olej,  który pozwoli poprawić osiągi twoich maszyn lub pojazdów oraz obniżyć koszty operacyjne.

Shell LubeAnalyst to dłuższy czas pracy i krótsze przestoje

Shell LubeAnalyst is een service voor het bewaken van de olieconditie die een deskundige diagnose biedt om uw apparatuur in optimale staat te houden.

Featured Content

Lokalizator Dystrybutorów olejów Shell

Zobacz listę Autoryzowanych Dystrybutorów Shell w Polsce

Środki smarne Shell

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Shell zapewnia kompleksową gamę produktów i usług, które mają na celu zapewnienie dla Twojego przedsiębiorstwa wartości dodanej.

Karty charakterystyki i karty techniczne

Znajdź kluczowe dane techniczne i informacje dotyczące bezpieczeństwa naszych produktów.