Odkryj jak poprawić niezwodność urządzeń i zmniejszyć koszty utrzymania ruchu

Shell LubeAnalyst to sprawdzian jakości stosowanego środka smarnego oraz urządzenia. Usługa monitorowania stanu stosowanego oleju umożliwia sprawne działanie firmy poprzez identyfikację możliwych problemów z olejem i urządzeń, zanim staną się one problemem krytycznym.

Shell LubeAnalyst pomoże Twojemu przedsiębiorstwu oszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na konserwację urządzeń oraz straty produkcji wynikające z nieprzewidzianych awarii urządzeń. Jest to system wczesnego ostrzegania, który zapewnia spokój dzięki pewności, że urządzenia i środki smarne są w optymalnym stanie technicznym.

Aplikacja Shell LubeAnalyst jest szybka i łatwa w obsłudze. Po zarejestrowaniu w aplikacji dostępnej bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej pobrane próbki wysyłane są bezpośrednio do laboratorium. Wyniki wraz z diagnozą i zaleceniami przesyłane są pocztą elektroniczną po zakończeniu badań. Dzięki temu usługa LubeAnalyst jest systemem wczesnego ostrzegania zapewniającym użytkownikowi spokój, że urządzenia i środki smarne są w optymalnym stanie technicznym.

Pobierz ulotkę prezentującą LubeAnalyst

Dowiedz się więcej o LubeAnalyst

Aby uzyskać więcej informacji o usłudze LubeAnalyst, możesz skorzystać z naszej strony kontaktowej i porozmawiać z przedstawicielem Shell. Jeśli jesteś klientem, kliknij poniższy przycisk i sprawdź Shell LubeAnalyst.

Odwiedź Shell LubeAnalyst

pozostałe usługi dostępne dla klientów

Shell LubeAdvisor

Nasi eksperci pomogą ci dobrać odpowiedni olej,  który pozwoli poprawić osiągi twoich maszyn lub pojazdów oraz obniżyć koszty operacyjne.

Shell LubeCoach

Podczas szczegółowego programu szkoleniowego, dotyczącego środków smarnych, przekażemy pełny zakres wiedzy, dzięki któremu twój zespół będzie działał bardziej efektywnie.

Może zainteresuje Cię także

Lokalizator Dystrybutorów olejów Shell

Zobacz listę Autoryzowanych Dystrybutorów Shell w Polsce

Środki smarne Shell

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Shell zapewnia kompleksową gamę produktów i usług, które mają na celu zapewnienie dla Twojego przedsiębiorstwa wartości dodanej.

Karty charakterystyki i karty techniczne

Znajdź kluczowe dane techniczne i informacje dotyczące bezpieczeństwa naszych produktów.