Monitorujemy, porównujemy, poprawiamy i oszczędzamy

Shell LubeAnalyst jest jak badania okresowe u lekarza, tyle że w tym przypadku dotyczy środków smarnych i maszyn. Jest to usługa polegająca na monitorowaniu stanu oleju, która pomaga utrzymać płynność operacji, wykrywając potencjalne zagrożenia związane z olejem lub sprzętem, zanim staną się one poważnym problemem.

Shell LubeAnalyst pomoże twojej firmie oszczędzić czas i pieniądze związane z konserwacją i potencjalnymi stratami produkcyjnymi spowodowanymi awariami sprzętu. To system wczesnego ostrzegania, który ma zapewnić spokój i dać pewność, że zarówno twoje urządzenia, jak i środki smarne pracują bez zarzutu.

Aplikacja Shell LubeAnalyst jest szybka i łatwa w obsłudze. Po zarejestrowaniu w aplikacji dostępnej bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej pobrane próbki wysyłane są do laboratorium. Wyniki wraz z diagnozą i zaleceniami przesyłane są pocztą elektroniczną po zakończeniu badań. Od 18 listopada 2019 udostępniona została nowa, udoskonalona wersja systemu kompatybilna z innymi platformami i wieloma systemami operacyjnymi. Jest łatwo dostępna - znajduje się w chmurze, a aplikacja mobilna upraszcza rejestrację próbek oleju i dostęp do informacji. Klienci mogą przesyłać próbki za pomocą kodu QR z niemal dowolnego miejsca na świecie. Na platformie znajdują się dane historyczne, co ogranicza ryzyko popełnienia błędu, bo nie ma konieczności ręcznego wypełniania dokumentacji. Całość opracowaliśmy tak, aby zapewnić klientom większą kontrolę nad ich maszynami i działaniami operacyjnymi

Dowiedz się więcej o LubeAnalyst

Aby uzyskać więcej informacji o usłudze LubeAnalyst, możesz skorzystać z naszej strony kontaktowej i porozmawiać z przedstawicielem Shell. Jeśli jesteś klientem, kliknij poniższy przycisk i sprawdź Shell LubeAnalyst.

Odwiedź Shell LubeAnalyst

pozostałe usługi dostępne dla klientów

Shell LubeAdvisor

Nasi eksperci pomogą ci dobrać odpowiedni olej,  który pozwoli poprawić osiągi twoich maszyn lub pojazdów oraz obniżyć koszty operacyjne.

Shell LubeCoach

Podczas szczegółowego programu szkoleniowego, dotyczącego środków smarnych, przekażemy pełny zakres wiedzy, dzięki któremu twój zespół będzie działał bardziej efektywnie.

Może zainteresuje Cię także

Lokalizator Dystrybutorów olejów Shell

Zobacz listę Autoryzowanych Dystrybutorów Shell w Polsce

Środki smarne Shell

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Shell zapewnia kompleksową gamę produktów i usług, które mają na celu zapewnienie dla Twojego przedsiębiorstwa wartości dodanej.

Karty charakterystyki i karty techniczne

Znajdź kluczowe dane techniczne i informacje dotyczące bezpieczeństwa naszych produktów.