Stosowanie właściwego środka smarnego usprawnia wykonywane operacje

Usługa LubeAdvisor została stworzona w celu zapewnienia, że zawsze stosowany jest właściwy olej Shell we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Jej celem jest ulepszenie stosowanej praktyki smarowniczej oraz konserwacji urządzeń i pojazdów. Umożliwia osiągnięcie znaczących korzyści poprzez zwiększenie wydajności, ograniczenie przestojów, a w efekcie, zwiększenie konkurencyjności firmy.

Usługa Shell LubeAdvisor jest realizowana przez wysoce wykwalifikowanych doradców technicznych: pracowników wsparcia technicznego w biurze oraz przez specjalistów technicznych pracujących w terenie.

W skład usługi Shell LubeAdvisor wchodzi:

Dostęp do strony internetowej

Aplikacja Shell LubeMatch umożliwia dobór właściwego środka smarnego 24/7

Pomoc doświadczonych ekspertów technicznych

Pracownicy wsparcia technicznego w biurze oraz specjaliści techniczni pracujący w terenie zawsze pomogą Ci rozwiązać problemy związane ze smarowaniem i stosowanymi produktami.

Audyt zakładu

Bezpośrednia wizyta u Klienta połączona z audytem w celu wskazania możliwych usprawnień w zakresie środków i technik smarnych, które w efekcie mogą pozwolić na uzyskanie oszczędności i poprawę wydajności.

Przegląd stosowanych środków smarnych

Specjalista techniczny podczas wizyty zidentyfikuje wymagania związane z właściwym smarowaniem: wymagane środki smarne oraz zalecane interwały wymiany.

Dowiedz się więcej o LubeAdvisor

Aby uzyskać więcej informacji o usłudze LubeAdvisor, możesz skorzystać z naszej strony kontaktowej i porozmawiać z przedstawicielem Shell.

Dobierz olej do silnika

pozostałe usługi dostępne dla klientów

Shell LubeAnalyst to dłuższy czas pracy i krótsze przestoje

Shell LubeAnalyst is een service voor het bewaken van de olieconditie die een deskundige diagnose biedt om uw apparatuur in optimale staat te houden.

Shell LubeCoach

Podczas szczegółowego programu szkoleniowego, dotyczącego środków smarnych, przekażemy pełny zakres wiedzy, dzięki któremu twój zespół będzie działał bardziej efektywnie.

Może zainteresuje Cię także

Lokalizator Dystrybutorów olejów Shell

Zobacz listę Autoryzowanych Dystrybutorów Shell w Polsce

Środki smarne Shell

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Shell zapewnia kompleksową gamę produktów i usług, które mają na celu zapewnienie dla Twojego przedsiębiorstwa wartości dodanej.

Karty charakterystyki i karty techniczne

Znajdź kluczowe dane techniczne i informacje dotyczące bezpieczeństwa naszych produktów.