Raport

Raport

Przeczytaj nasz raport, aby dowiedzieć się, w jaki sposób przemyślane inwestycje mogą zwiększyć żywotność urządzeń do produkcji tworzywsztucznych metodą wtryskową. Poznaj korzyści skutecznego smarowania i wykorzystaj potencjał Przemysłu 4.0.

Dowiedz się wiecej o raporcie.

W TEJ SEKCJI

Produkcja tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej – studium przypadku

Dowiedz się w jaki sposób producent komponentów z tworzyw sztucznych dla branzy motoryzacyjnej zaoszczędził dzięki zastosowaniu oleju Shell Tellus S2 M/MX oraz korzystaniu z usługi Shell LubeAnalyst.

Broszura produktów z rodziny Tellus

Gama olejów hydraulicznych Shell Tellus jest odpowiednia dla szerokiego wachlarza maszyn i i potrzeb klientów. Zapewnia wiekszą ochronę przed zużyciem, wydłużoną trwałość oleju i lepszą kontrolę drgań ciernych. Tutaj pobierzesz broszurę.

  

Środki smarne Shell dla produkcji

Oleje przekładniowe

Oleje przekładniowe, Shell Omala

Oleje przekładniowe

Poznaj gamę olejów przekładniowych Shell i sprawdź, jak możesz przedłużyć trwałość urządzeń, zapobiec awariom i zwiększyć sprawność maszyn.

Dowiedz się więcej o olejach przekładniowych Shell Omala

Oleje do sprężarek

Oleje do sprężarek, Shell Corena

Oleje do sprężarek

Bez względu na wymagania techniczne i warunki eksploatacyjne, poznaj ofertę olejów do sprężarek.Przekonaj się jak Shell może pomóc uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w maszyny i urządzenia. 

Dowiedz się więcej o olejach do sprężarek Shell Corena

Smary

Smary, Shell Gadus

Smary

Im dłuższa trwałość smaru, tym dłuższa trwałość komponentów i mniej serwisowania związanego ze smarowaniem urządzeń. Pełna gama smarów Shell Gadus pozwala dobrać smar spełniający indywidualne wymagania.

Dowiedz się więcej o smarach Shell Gadus

Płyny hydrauliczne

Płyny hydrauliczne, Shell Tellus

Płyny hydrauliczne

Dowiedz się, jak płyny hydrauliczne Shell, wyprodukowane w najnowszej technologii bezpopiołowej, mogą utrzymać, a nawet poprawić sprawność systemów hydraulicznych.

Dowiedz się więcej o płynach hydraulicznych Shell Tellus

Oleje do prowadnic

Oleje do prowadnic, Shell Tonna

Oleje do prowadnic

Możesz obniżyć koszty eksploatacji i przestoje produkcji dzięki zastosowaniu doskonałej jakości oleju Shell do prowadnic i mechanizmów podawczych

Dowiedz się więcej o olejach do prowadnic Shell Tonna

Więcej środków smarnych dla przedsiębiorstw

Środki smarne Shell

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Shell zapewnia kompleksową gamę produktów i usług, które mają na celu zapewnienie dla Twojego przedsiębiorstwa wartości dodanej.

Karty charakterystyki i karty techniczne

Znajdź kluczowe dane techniczne i informacje dotyczące bezpieczeństwa naszych produktów.