Karta Shell Card służy nie tylko do podróży po drogach - można nią rezerwować i opłacać podróże w całej Europie. Dzięki dostępowi do szerokiej gamy europejskich tras promowych i usług ROLA (przewóz kolejowy pojazdów ciężarowych) oraz jednej fakturze na wszystkie koszty, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze swojej firmy.

Usługi promowe

Z kartą Shell Card można w całej Europie korzystać z usług Transcamion, głównego agenta promowego oraz Promy P&O Ferries.

Transcamion współpracuje z ponad 150 agentami promowymi i oferuje ponad 1300 tras promowych od Morza Czarnego, przez Morze Bałtyckie, do Morza Kaspijskiego i Śródziemnego.

Główna trasa P&O Ferries łączy Francję i Wielką Brytanię (Dover z Calais), ale kartą Shell Card można także dokonywać transakcji za przeprawy z Wielkiej Brytanii do Belgii i Holandii.

Jak zarezerwować przeprawę promową

Aby zarezerwować przeprawę promową przez Transcamion, odwiedź witrynę Transcamion. W Transcamion można korzystać z atrakcyjnych zniżek (w zależności od liczby przepraw), a nawet w razie potrzeby zmienić godzinę odjazdu.

W P&O Ferries Twoi kierowcy mogą dokonywać transakcji kartą Shell Card bezpośrednio w terminalu, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje o dostępnych trasach i rozkładach jazdy, odwiedź witrynę P&O Ferries.

ROLA (przewóz kolejowy pojazdów ciężarowych)

Ograniczenia prędkości, ograniczenia wagi, godziny pracy oraz kwestie środowiskowe mogą wpływać na komercyjny transport na trasach międzynarodowych. Łącząc podróż ciężarówką i koleją, ROLA (przewóz kolejowy pojazdów ciężarowych) oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze.

Najważniejsze zalety ROLA

  • Podróż w czasie planowanego okresu odpoczynku kierowcy;
  • Oszczędność kosztów bieżących, w tym zużycie paliwa, podatków drogowych oraz eksploatacyjnego zużycia pojazdu;
  • Nie obowiązują ograniczenia drogowego ruchu ciężarówek;
  • Omija się korki i unika kolejek w punktach kontroli ciężarówek;
  • Lepsze planowanie podróży i czasu dostawy.

Jak zarezerwować podróż ROLA

Aby za pomocą karty Shell Card zarezerwować przeprawę ROLA, skontaktuj się z Rail Cargo Austria, europejskim liderem w transporcie łączonym lub z naszym partnerem Transcamion.

Rail Cargo Austria oferuje następujące trasy:

  • Salzburg (Austria) - Triest (Włochy)
  • Wels (Austria) - Maribor (Słowenia)
  • Wörgl (Austria) - Brenner (Austria)
  • Wörgl (Austria) - Trento (Włochy)

Aby uzyskać więcej informacji, w tym szczegóły rezerwacji, rozkładów jazdy i cennika, odwiedź witrynę the Rail Cargo Austria.

Więcej na temat usług drogowych

Tunele i mosty

W drogę z kartą paliwową Shell. Płać za przejazd tunelami i mostami we wszystkich głównych krajach europejskich.

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!