Dowiedz się więcej o EETS

EETS
Complex road navigation

Poruszanie się w złożonym systemie opłat drogowych

Na terenie każdego kraju europejskiego funkcjonuje inny prawny system opłat drogowych, w którym działa ponad setka różnych operatorów (w samej Francji posiadamy ich aż dwudziestu). Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twojej floty, spośród wielu urządzeń i usług dostępnych na rynku.


Man in a vehicle

W kierunku optymalnego rozwiązania

Uniwersalne rozwiązanie nie zostało jeszcze osiągnięte przez nikogo na rynku. Jednakże urządzenie Shell od dawna pomaga tysiącom flot przemierzać europejskie kraje w wygodny sposób. Większość indywidualnych urządzeń pokładowych zastąpiliśmy uniwersalnym OBU, co daje duży komfort pracy kierowcom oraz menedżerom flot.


People in group

Po roku 2020

Przewiduje się, że pełna integracja wszystkich europejskich systemów opłat drogowych nastąpi w przeciągu 5 do 6 lat, ze względu na regulacje prawne oraz techniczne przedsięwzięcia. Ponad 30 lat doświadczenia firmy Shell w dostarczaniu technologii w ramach opłat drogowych, a także bliska współpraca z czołowymi dostawcami gwarantują, że nasz system będzie rozwijał się wraz z całym rynkiem EETS oraz Twoimi potrzebami.


Umożliwiamy bezproblemowe przejazdy przez Europę

Ponad 100 europejskich płatnych dróg zarządzanych przez 30 różnych, lokalnych operatorów oraz międzynarodowe opłaty drogowe mogą stanowić wyzwanie dla zarządców flot oraz kierowców. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania w celu automatyzacji i integracji  opłat drogowych pomoże Ci w bezproblemowych przejazdach oraz zwiększeniu efektywności Twojej floty.

Pobierz bezpłatny przewodnik po EETS

EETS – Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

EETS – EUROPEJSKIE OPŁATY DROGOWE Z SHELL

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.

EETS - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania odnośnie EETS - czyli Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej. Usługa ta jest regulowana dyrektywą Komisji Europejskiej, która ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze międzynarodowych opłat drogowych dzięki jednemu urządzeniu pokładowemu i jednej umowie dla całego kontynentu.