Zadbaj o to, aby kierowcy mogli bezpiecznie odpocząć

Shell Fleet Solutions

Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę swoich kierowców

 • Wybór spośród ponad 70 bezpiecznych parkingów, których liczba stale rośnie
 • Dostępność w 8 europejskich krajach, w tym w: Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Danii
 • Możliwość rezerwacji z wyprzedzeniem, w trasie lub w dowolnym innym momencie dzięki łatwej w użyciu aplikacji
 • Pełna informacja o dostępnych usługach oraz godzinach pracy
 • Wykorzystanie w pełni korzyści jakie daje karta Shell

Korzyści

 • Oszczędność czasu

  Oszczędność czasu

  Szybko znajdź miejsce parkingowe w naszej dużej sieci parkingów w Europie. W przypadku stałych tras możesz również rezerwować miejsca parkingowe z wyprzedzeniem. 

 • Bądź bezpieczny

  Bezpieczeństwo

  Rozkoszuj się spokojem wynikającym z bezpieczeństwa Twoich kierowców i ładunku. Nasze rozwiązanie oznacza unikanie parkowania przy drodze lub na niestrzeżonych parkingach. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko wypadków i kradzieży ładunku.

 • Maksymalna kontrola

  Maksymalna kontrola

  Ciesz się z łatwego i wygodnego zarządzania wszystkimi zarezerwowanymi przez siebie miejscami parkingowymi przy pomocy kart Shell. Wszystkie transakcje możesz znaleźć na fakturze powiązanej z kartą Shell.

 • Ciesz się z wygody

  Ciesz się z wygody

  Nasza usługa parkingowa umożliwia szybki i wygodny wjazd i wyjazd ze wszystkich naszych parkingów. Nie potrzebujesz też do tego żadnych specjalnych biletów.

WIĘCEJ W PUNKCIE

Myjnie dla samochodów ciężarowych

Pojazdy Twojej firmy to wizytówka, która może zrobić duże wrażenie na klientach. Jest to doskonale widoczny element Twojej firmy, który reprezentuje znacznie więcej niż tylko wyposażenie. Zadbanie o regularne mycie aut i utrzymanie ich w dobrym stanie może wymagać jednak dużo czynności koordynacyjnych i pracy papierkowej.

Mycie i czyszczenie cystern

W przypadku cystern i samochodów ciężarowych z silosami należy pamiętać, że pojazdy te muszą być dokładnie wyczyszczone po przewiezieniu jednego ładunku i załadowaniu kolejnego. Nasza usługa oferuje profesjonalne czyszczenie zarówno wnętrza jak i części zewnętrznej pojazdu. Dodatkowo możesz ją rezerwować regularnie, z wyprzedzeniem czasowym.