Europejska sieć bezpieczeństwa

Naprawy samochodów ciężarowych

Europejska sieć bezpieczeństwa

Przy odpowiedniej pomocy awaria nie musi oznaczać katastrofy. Od drobnych uszkodzeń, jak pęknięte lusterko czy przebita opona, po większe problemy, takie jak uszkodzony zbiornik paliwowy lub problemy z silnikiem, zapewniamy szybkie znalezienie miejsca naprawy bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Dzięki naszej usłudze zyskujesz możliwość korzystania z wygodnych i zaufanych warsztatów oraz łatwą płatność przy użyciu/za pomocą Shell Card.

 • Natychmiastowy dostęp do europejskiej sieci napraw samochodów ciężarowych
 • Niezawodną obsługę przez ponad 300 warsztatów naprawczych
 • Wygodne rozliczenie za pośrednictwem Shell Card
 • Spokój dla kierowców, dzięki ograniczeniu problemów administracyjnych bądź językowych

Jak to działa?

 • Znajdź

  Znajdź

  Kiedy kierowca doznaje awarii lub pojawia się problem z pojazdem na trasie, powiadamia osobę zarządzającą flotą, która następnie wyszukuje odpowiednią usługę naprawy za pośrednictwem aplikacji, strony internetowej lub telefonu naszego partnera.

 • Zarezerwuj

  Zarezerwuj

  Osoba zarządzająca może dokonać rezerwacji za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej. Nasz partner dokona uzgodnień dotyczących serwisu naprawczego z menedżerem floty. Następnie osoba zarządzająca lub kierowca otrzymają informację o przewidywanych kosztach*.

 • Zaplać

  Zapłać

  Po wykonaniu naprawy koszty zostaną automatycznie dodane do faktury karty Shell Card albo kierowca może zapłacić na miejscu kartą Shell Card, transakcja zostanie przetworzona, a następnie dodana do faktury.

*Jeśli koszty naprawy przekraczają limit karty kierowcy, odbywa się konsultacja między agentem naszego partnera, a przedstawicielem Shell Card w celu zatwierdzenia wydatków.

Znajdź serwis samochodowy

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług naprawczych i sposobu ich działania, skontaktuj się z Twoim menedżerem konta Shell lub odwiedź stronę yourtravis.com

Znajdź serwis samochodowy


Odkryj więcej usług shell w drodze

Czyszczenie cystern

W przypadku cystern i samochodów ciężarowych z silosami należy pamiętać, że pojazdy te muszą być dokładnie wyczyszczone po przewiezieniu jednego ładunku i załadowaniu kolejnego. Nasza usługa oferuje profesjonalne czyszczenie zarówno wnętrza jak i części zewnętrznej pojazdu. Dodatkowo możesz ją rezerwować regularnie, z wyprzedzeniem czasowym.

Parkingi dla samochodów ciężarowych

Bezpieczne dotarcie pojazdów do celu wymaga dużo koordynacji, a znalezienie bezpiecznego miejsca do parkowania jest często najważniejsze dla kierowców. Dzięki naszej usłudze Shell może zapewnić szybko rozwijającą się sieć bezpiecznych i niezawodnych parkingów dla Twojej floty.