Szwajcaria dołączyła do sieci EETS

Jeszcze nigdy pobór opłat drogowych w Szwajcarii nie był tak prosty

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Dlatego już teraz dokonuj płatności za opłaty drogowe w Szwajcarii za pomocą jednego urządzenia pokładowego EETS4U. Tym samym jest to kolejne państwo, które dołączyło do Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej.

Urządzenie SHELL EETS4U

To przemyślane rozwiązanie w zakresie elektronicznego poboru opłat drogowych dla rynku szwajcarskiego, które ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze opłat drogowych.

Korzyści oferty Shell

 • Zasięg

  Zasięg

  Jedno urządzenie do regulowania opłat drogowych w 11 państwach: Austria, Belgia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Węgry, Włochy, Polska i Szwajcaria.

 • Łatwa instalacja

  Oszczędność pieniędzy

  Dołącz do Nas, by uzyskać automatyczne zwroty podatków oraz rabaty, a także, aby zmniejszyć ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Instalacja urządzenia OBU jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych ekspertów ds. opłat drogowych.

 • Monitorowanie pojazdu

  Monitorowanie pojazdu

  Monitoruj swoje ciężarówki w czasie rzeczywistym, optymalizuj trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa.

 • Bądź na bieżąco

  Bądź na bieżąco

  Wraz z dodaniem nowych krajów do urządzenia EETS4U zostaną one automatycznie aktualizowane.

 • card

  Zintegrowanie z kartą Shell Card

  Już od dziś, zarządzaj wszystkimi wydatkami paliwowymi oraz poza paliwowymi takimi jak: opłaty za parkowanie, promy i myjnie dla pojazdów ciężarowych z pomocą jednego dostawcy poprzez kartę Shell Card.

SKORZYSTAJ Z SHELL EETS4U W SZWAJCARII

Opłaty drogowe skrojone na miarę dla każdej firmy

EETS
Zaspokój wszystkie potrzeby

Zaspokój wszystkie potrzeby związane z opłatami drogowymi za pomocą jednej prostej usługi

Oferujemy Tobie najwyższy komfort – jedna prosta rejestracja urządzenia pokładowego (OBU) i jedno zestawienie faktur na wszystkie opłaty drogowe. Pozwala to na zarządzanie transakcjami paliwowymi oraz poza paliwowymi za pośrednictwem konta Shell Card.


Przejmij kontrolę

Przejmij kontrolę dzięki monitorowaniu pojazdów w czasie rzeczywistym

Niezależnie od wielkości Twojej floty nasi eksperci ds. opłat drogowych pomogą Ci błyskawicznie wdrożyć urządzenia pokładowe, których liczba może być swobodnie dostosowywana w przyszłości. Dodatkowo funkcja związana z monitorowaniem pojazdów w czasie rzeczywistym pozwoli zoptymalizować trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa. Nie czekaj, skontaktuj się z nami.


W kierunku optymalnego rozwiązania

W kierunku optymalnego rozwiązania

Uniwersalne rozwiązanie nie zostało jeszcze osiągnięte przez nikogo na rynku. Jednakże urządzenie Shell od dawna pomaga tysiącom flot przemierzać europejskie kraje w wygodny sposób. Większość indywidualnych urządzeń pokładowych zastąpiliśmy uniwersalnym OBU, co daje duży komfort pracy kierowcom oraz menedżerom flot.


  

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Opłaty drogowe Włochy

Urządzenie SHELL EETS4U to przemyślane rozwiązanie w zakresie elektronicznego poboru opłat drogowych dla rynku włoskim, które ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze opłat drogowych.Icons list.

EETS – EUROPEJSKIE OPŁATY DROGOWE Z SHELL

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.