Man working on a tablet

Shell Fleet Hub – kompleksowe zarządzanie flotą

Zacznij korzystać z nowoczesnego portalu, który ułatwi Twoją codzienną pracę. Z jego pomocą zarządzanie kartami Shell Card jest szybkie, proste i wygodne. Odkryj rozwiązania przyszłości i skorzystaj z przydatnych funkcji. Ty klikasz mniej – my zajmujemy się resztą!

SHELL FLEET HUB - TWOJE KORZYŚCI

 • Settings gear line icon inside yellow circle

  Administracja

  Portal Shell Fleet Hub to nowoczesne centrum zarządzania flotą dostępne 24/7; zawsze pod ręką dzięki wersji mobilnej. Stworzenie dodatkowego konta, nadawanie uprawnień, włączanie powiadomień do faktur czy uruchomienie transakcji mobilnych – wystarczy kilka kliknięć.

 • Smart cards line icon inside yellow circle

  Karty

  To tu zamówisz, zablokujesz i odblokujesz karty paliwowe. Potrzebujesz udogodnień? Z nami stworzysz grupę kart dla efektywnego zarzadzania, a gdy przydarzy Ci się zapomnieć nr PIN do Twojej karty flotowej, Shell Fleet Hub pomoże Ci wygenerować nowy.

 • Human hands with cash line icon inside yellow circle

  Płatności

  To bardzo ważna funkcjonalność naszego portalu. To tutaj zweryfikujesz swoje płatności i pobierzesz faktury (dla Twojej wygody również pliki EID). Shell Fleet Hub to pełna kontrola wydatków przez całą dobę. Sprawdzisz tu również swój limit kredytowy.

 • Lock line icon inside yellow circle

  Bezpieczeństwo

  Ty decydujesz, jak wiele może Twoja karta paliwowa, my dbamy o wyznaczone przez Ciebie granice. Portal pomoże Ci określić limity (np.: dzienne, paliwowe), a także ustawić alerty bezpieczeństwa niezwłocznie informujące np. o pojawieniu się nietypowych transakcji.

 • Charts and digrams line icon inside yellow circle

  Raporty

  Wiemy, że dobrze prowadzony biznes wymaga regularnej kontroli i szerokiego spojrzenia. Dlatego Shell Fleet Hub umożliwia Ci samodzielne skonfigurowanie i pobranie potrzebnych Ci raportów, na przykład tych dotyczących transakcji czy zużycia paliwa.

 • Patrol station line icon inside yellow circle

  Lokalizator stacji

  Czy wiesz, gdzie jest najbliższa stacja Shell? A może jesteś w trasie i zastanawiasz się, czy po drodze będzie można zatankować korzystając z karty flotowej Shell Card? Wystarczy, że masz przy sobie urządzenie mobilne (np. smartfon), a w każdym momencie sprawdzisz na mapie lokalizacje naszych stacji.

Wygodne zarządzanie gdziekolwiek jesteś

Czytelny i prosty panel Shell Fleet Hub został zoptymalizowany. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się także w podróży i na wielu urządzeniach: komputerze, tablecie czy smartfonie.

Wypróbuj Shell Fleet Hub już teraz

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opowiedz nam o swoim biznesie, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Karty flotowe do samochodów elektrycznych

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne.

Usługi cyfrowe i bezpieczeństwo

Poznaj nasze usługi cyfrowe, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.