Nasze usługi dla właścicieli Shell Card

EETS

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Różne, lokalne systemy opłat drogowych mogą spowalniać Twoich kierowców, zaś administracja z tym związana może skomplikować pracę w biurze. Nasze rozwiązanie ma na celu pomóc Twoje firmie.


Opłaty drogowe

Podatki drogowe oraz różnego rodzaju opłaty za korzystanie z dróg obowiązują na terenie niemal wszystkich państw europejskich. Uiszczanie ich może odbywać się na rozmaitych zasadach. Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!


Shell Fleet Assistant

Shell wprowadza nowe rozwiązanie dedykowane zarządcom flot i ich kierowcom. Mobilna aplikacja Shell Fleet Assistant usprawnia planowanie i realizacje międzynarodowych zleceń transportowych. Dzięki niej poznasz całkowity koszt Twojego zlecenia w mniej niż minutę!


Shell Fleet Hub – łatwy dostęp do indywidualnych rozwiązań

Szybki i prosty sposób zarządzania online kartami paliwowymi. Shell Fleet Hub to nowy, doskonały sposób zarządzania obszarami działalności firmy związanymi z gospodarką paliwową i flotą samochodową. To narzędzie, które zapewnia dostęp do wielu funkcji ułatwiających efektywne zarządzanie kartami paliwowymi Twojej firmy – przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kompleksowe zarządzanie kartami

Usługa Shell Fleet Hub znacznie przyspiesza i ułatwia zarządzanie kontem kart paliwowych. W ramach aplikacji można zamawiać i anulować karty, dodawać nowych użytkowników, zarządzać grupami kart oraz wymieniać karty.

Wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony

Alerty w formie wiadomości e-mail dostępne w ramach usługi Shell Fleet Hub ostrzegają o każdej wykrytej nietypowej transakcji związanej z kartą paliwową. Konfiguracja alertów umożliwia każdorazowo ostrzeganie o przekroczeniu limitów podczas zakupów lub w przypadku użycia karty w nieodpowiednim miejscu lub czasie.

Kontrola nad kosztami floty

Usługa Shell Fleet Hub umożliwia konfigurację raportów zawierających dane o zużyciu paliwa we flocie, a także transakcjach i nietypowych zdarzeniach. Dostępna jest także opcja regularnego wysyłania wiadomości e-mail zawierających pełne informacje. 

Bezpieczne fakturowanie w trybie online

Odbieranie i przechowywanie faktur elektronicznych. Funkcja wyszukiwania dostępna w ramach usługi Shell Fleet Hub pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas przeszukiwania dokumentacji w poszukiwaniu konkretnej faktury, zapewniając dodatkowo większe bezpieczeństwo.

Więcej w punkcie

Dlaczego karta Shell Card?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę międzynarodową, czy lokalną, znajdziesz taką kartę paliwową, która odpowiada Twoim potrzebom. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół i oferujemy narzędzia i usługi, które pomogą zmniejszyć koszty operacyjne, dzięki czemu Twoja działa lepiej.

Wiadomości Shell Card

Przeczytaj najnowsze wiadomości dotyczące kart Shell Card.