Shell Fleet Assistant

Twój e-Asystent w trasie


Całkowity koszt zlecenia w mniej niż minutę

Wypróbuj teraz za darmo

Wypróbuj bezpłatnie przez 3 miesiące. Po tym czasie opłata miesięczna to jedynie 10 zł za pojazd.

Korzyści

Wycena zleceń transportowych

 

Całkowity koszt zlecenia w mniej niż minutę

 

 • Automatyczne wyznaczanie najlepszych tras w zależności od klasy pojazdu.
 • Dokładne koszty trasy z wyszczególnieniem opłat drogowych, tuneli, promów.
 • Aktualne ceny paliw na stacjach przy trasie.
   

Poznaj szczegóły

Monitoring floty ciężarowej

 

Monitoring floty w czasie rzeczywistym

 

 • Bieżące pozycje pojazdów oraz kierowców.
 • Notyfikacje o statusie zlecenia na Twoją komórkę.
 • Udostępnianie linków do śledzenia statusu zamówienia Twoim kontrahentom.
 • Dostępna historia zleceń.
 • Działanie aplikacji bez tymczasowego dostępu do sieci internetowej.
   

Poznaj szczegóły

Komunikacja z kierowcami tirów

 

Sprawny kontakt z kierowcami

 

 • Błyskawiczne notyfikacje o statusie realizacji zleceń na Twoją komórkę.
 • Automatyczne tłumaczenie wiadomości od obcojęzycznych kierowców.
 • Aplikacja mobilna zarówno dla kierowców, jak i zarządców flot.
   

Poznaj szczegóły

Skaner dokumentów przewozowych

 

Szybki obieg dokumentów

 

 • Mobilny skaner dokumentów przewozowych dla Twoich kierowców.
 • Uporządkowane archiwum przesyłanych dokumentów oraz wiadomości.
 • Zbiór dokumentów przypisany do konkretnej trasy i kierowcy.
   

Poznaj szczegóły

Oszczędzaj czas, ograniczaj koszty

Nie musisz wierzyć na słowo. Sam zobacz, jak Shell Fleet Assistant może Ci pomóc w codziennej pracy przy zarządzaniu transportem!
 

Wypróbuj teraz za darmo

Wypróbuj bezpłatnie przez 3 miesiące. Po tym czasie opłata miesięczna to jedynie 10 zł za pojazd.

Planuj, zarządzaj, oszczędzaj!

Optymalizacja Kosztów

Tytuł: Shell Fleet Assistant – Poradnik – Optymalizacja kosztów

Opis: Poradnik, opisujący zastosowanie aplikacji Shell Fleet Assistant przy codziennym planowaniu tras, dzięki czemu możesz zoptymalizować koszty przy pokonywaniu setek kilometrów!

Czas trwania: 02:37

Transkrypcja

Czy zastanawiasz się, czy możliwe jest obniżenie kosztów paliwa? A może chciałbyś szybko wycenić koszty opłat drogowych i paliwa dla zlecenia, o które walczysz na giełdzie? W tym filmiku pokażemy Ci, jak łatwo to zrobić z pomocą aplikacji Shell Fleet Assistant.

Jedną z najbardziej istotnych funkcji aplikacji Shell Fleet Assistant jest pomoc w szacowaniu i optymalizacji kosztów realizowanych zleceń. W trakcie tworzenia nowego zlecenia, system automatycznie policzy koszty opłat drogowych dla wybranego przez Ciebie pojazdu.

Dodatkowo możesz policzyć szacunkowe koszty paliwa dla cen z wybranej stacji. Koszty paliwa zostaną automatycznie przeliczone na złotówki po dzisiejszym średnim kursie NBP.

W trakcie planowania zlecenia oraz trasy system automatycznie podpowiada najszybszą trasę, biorąc pod uwagę ograniczenia ruchu dla pojazdu, który będzie realizował trasę. Jeśli jednak chciałbyś zmienić przebieg trasy w taki sposób, żeby omijać drogi płatne lub wybrać preferowany przez Ciebie odcinek, to wystarczy złapać za linię trasy i przeciągnąć w preferowane miejsce. 

Fleet Assistant pozwala na optymalizację kosztów zleceń poprzez dobór optymalnych miejsc tankowania dla Twoich pojazdów. Jeśli jesteś klientem listy cenowej (price listy) możesz zobaczyć ceny paliwa na każdej stacji wzdłuż planowanej przez Ciebie trasy, a następnie przeliczyć koszt trasy według aktualnej ceny paliwa. Dodatkowo, jeśli posiadasz zniżki na wybranych stacjach, zostaną one dla Ciebie wyróżnione żółtym kolorem.

Teraz już wiesz, jak dzięki Shell Fleet Assistant w łatwy sposób obniżysz koszty swojej firmy.

    

Monitorowanie Trasy

Tytuł: Shell Fleet Assistant – Poradnik – Monitorowanie Trasy

Opis: Poradnik, opisujący zastosowanie aplikacji Shell Fleet Assistant przy codziennym monitorowaniu tras, zleceń oraz pracy kierowców.

Czas trwania: 02:37

Transkrypcja

Popularne trackery GPS nie dostarczają Ci wszystkich potrzebnych informacji? Chcesz wysłać link do monitorowania statusu zlecenia do swojego kontrahenta, albo zobaczyć wszystkich swoich kierowców i realizowane przez nich zlecenia na jednej stronie?  Zobacz jakie unikalne możliwości oferuje Ci Shell Fleet Assistant.

Nadzorowanie zleceń oraz kontakt z kierowcami to codzienność każdego spedytora. Fleet Assistant usprawnia te procesy dzięki widokowi Live, w którym możesz zobaczyć wyznaczoną trasę, stopień realizacji zlecenia oraz najbardziej aktualną pozycję Twojego kierowcy. Dzięki temu wiesz w jakiej okolicy polecić parking lub stację benzynową albo kiedy możesz spodziewać się telefonu od pracownika z wyznaczeniem dalszych wytycznych.

Nierzadko podczas realizacji zleceń kierowcy znajdują się poza zasięgiem połączenia internetowego. Aplikacja jest dostosowana do warunków, jakie panują na trasie dzięki trybowi Offline, podczas którego wszelkie informacje o położeniu, statusy tras oraz wiadomości są zapisywane w pamięci, a następnie automatycznie aktualizowane, kiedy tylko połączenie zostanie ponownie nawiązane. Spedytor jest informowany o dostępności swojego kierowcy lub o jej braku, dzięki czemu wie, kiedy może się spodziewać kontaktu z jego strony.

Shell Fleet Assistant to narzędzie, które ma za zadanie pomóc Ci w zarządzaniu Twoim biznesem transportowym. W panelu Live znajdziesz siatkę wszystkich Twoich tras, zleceń, pozycji kierowców oraz szczegółowych planów ich prac. Dzięki zintegrowanemu widokowi najważniejsze informacje są zawsze pod ręką, a zarządzanie nawet sporą flotą staje się dużo łatwiejsze.

Komunikacja jest jedną z podstaw relacji biznesowych między firmami. Jeśli chcesz, aby Twoi kontrahenci byli informowani o statusie dostawy, możesz w prosty sposób wyeksportować unikalny link do śledzenia konkretnego zlecenia. Dzięki temu rozwiązaniu Twoi klienci będą mogli zobaczyć wyznaczoną trasę, aktualne położenie kierowcy oraz jego dostępność.

Dzięki inteligentnym funkcjom, Shell Fleet Assistant wykracza poza ramy standardowego trackera GPS, zaś Ty możesz skupić się na zarządzaniu Twoimi przedsięwzięciami transportowymi!

My planujemy – Ty oszczędzasz!

Komunikacja

Tytuł: Shell Fleet Assistant – Poradnik – Komunikacja

Opis: Poradnik, opisujący zastosowanie aplikacji Shell Fleet Assistant przy codziennej komunikacji pomiędzy spedytorami, a kierowcami.

Czas trwania: 02:23

Transkrypcja

Czy wymiana informacji między dyspozytorami, a kierowcami nie wydaje Ci się zbyt skomplikowana? Zlecenia wysyłane sms-em, zdjęcia za pomocą komunikatora internetowego, telefony? Czy nie byłoby łatwiej mieć wszystkie wysyłane i otrzymywane informacje w jednym miejscu? Z Shell Fleet Assistant to możliwe.

Dzięki Shell Fleet Assistant masz możliwość być na bieżąco ze statusem realizacji Twoich zleceń dzięki zaawansowanemu modułowi komunikacji. Dzięki aplikacji dla kierowcy jesteś w stanie natychmiastowo nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi kierowcami za pomocą funkcji czatu. Wszystkie Twoje konwersacje będą uporządkowane i przypisane do konkretnych zleceń.

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów pracy kierowcy. Z tego względu zaprojektowaliśmy czat dla kierowcy w najbardziej optymalny sposób. Dzięki predefiniowanym wiadomościom kierowca może przesłać najważniejsze komunikaty do swojego spedytora za pomocą jedynie dwóch klików.

Nadzorowanie statusu realizowanych zleceń jest jednym z najważniejszych aspektów pracy spedytora. Dzięki Fleet Assistant telefony i SMSy do kierowcy nie będą już niezbędne, ponieważ aplikacja automatycznie wyświetla powiadomienia realizacji etapu trasy w momencie, kiedy kierowca potwierdzi status na swoim telefonie.

Dzięki aplikacji mobilnej dla spedytora nie musisz znajdować się w biurze przed komputerem, aby być na bieżąco ze statusem wszelkich prac. Wszystkie powiadomienia odnośnie tras i zleceń oraz wiadomości od kierowców otrzymasz od razu na swoją komórkę.

Podsumowując, Shell Fleet Assistant pozwala na prowadzenie łatwej i szybkiej wymiany informacji między dyspozytorami, a kierowcami, dzięki czemu Twoja praca będzie łatwiejsza!

   

Skaner dokumentów

Tytuł: Shell Fleet Assistant – Poradnik – Skaner dokumentów

Opis: Poradnik, opisujący zastosowanie aplikacji Shell Fleet Assistant przy codziennym wysyłaniu plików oraz dokumentów przewozowych.

Czas trwania: 01:43

Transkrypcja

Czy nie irytuje Cię sytuacja, w której na dokumenty przewozowe musisz czekać kilka tygodni, aż kierowca wróci z trasy? A może obawiasz się o ich bezpieczeństwo, gdy są przesyłane za pomocą popularnych komunikatorów internetowych? Czy później masz problemy z ich znalezieniem w gąszczu wiadomości? Shell Fleet Assistant w inteligentny i bezpieczny sposób pozwala na przesyłanie i katalogowanie dokumentów przewozowych realizowanych zleceń.

Aplikacja mobilna posiada funkcję skanera, który pozwala na sprawne przesyłanie dokumentów przewozowych oraz innych plików pomiędzy kierowcą oraz spedytorem. To rozwiązanie znacząco pomaga w przepływie informacji oraz wpływa na płynność firmy, przyspieszając przepływy finansowe.

Funkcja skanera jest dostosowana do warunków ograniczonego pakietu danych w trybie roamingu za granicą. Preferowaną metodą wysyłania zdjęć do spedytora jest połączenie Wi-Fi. Dopiero w nagłych przypadkach, przy zgodzie użytkownika aplikacja wyśle zdjęcie za pomocą mobilnego Internetu.

Wszystkie przesyłane pliki są uporządkowane oraz przypisane do poszczególnych tras, zleceń i kierowców. Usprawnia to organizację pracy oraz dostępność najważniejszych dokumentów.

Dzięki funkcji elektronicznego przesyłania dokumentów w Shell Fleet Assistant w prosty sposób przyspieszysz fakturowanie zleceń a przez to możesz szybciej otrzymać zapłatę za wykonane usługi.

Najczęściej zadawane pytania