Shell Card

7 powodów, dla których warto skorzystać z karty Shell Card Plus:

 1. Wygoda - kartą Shell Card Plus zapłacisz nie tylko na jednej z 6 500 stacji paliw na terenie Polski, ale także w ponad 200 000 punktów akceptujących karty VISA.
 2. Łatwiejsza kontrola wydatków - sam zadecyduj, w jakich miejscach Twoi kierowcy mogą korzystać z karty oraz ustal limity kwotowe transakcji.
 3. Monitoring online - wydatki swojej floty monitoruj całodobowo “na żywo”, w wygodnym serwisie internetowym Self-serve.
 4. Bezpieczeństwo - wyeliminuj potrzebę wożenia przy sobie gotówki, umożliwiając kierowcom płacenie tylko przy użyciu zabezpieczonej CHIP-em karty Shell Card Plus.
 5. Oszczędność - skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na cenach paliwa na stacjach Shell.
 6. Odroczona płatność – dokonując transakcji na stacjach Shell, co tydzień otrzymasz fakturę za wydatki swoich kierowców, z 14-dniowym okresem płatności.
 7. Mniej dokumentów - zbiorcza faktura za paliwo tankowane na stacjach Shell oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe wydatki w podróży.

Porównanie kart hybrydowych Shell Card Plus 

Kartę Shell Card Plus możesz zamówić w jednym z 3 typów. Każdy wariant różni się zakresem produktów i usług, za które można płacić wybraną kartą. 

 • Karta hybrydowa na pojazd – pozwala na regulowanie kosztów paliwa oraz produktów i usług związanych bezpośrednio z użytkowaniem jednego, wybranego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie.
 • Karta hybrydowa na kierowcę – wystawiana jest imiennie na wybranego kierowcę, któremu pozwala na płacenie za szeroki wachlarz produktów i usług związanych z użytkowaniem jednego pojazdu, którego numery rejestracyjne także wytłoczone są na karcie.
 • Karta hybrydowa osobista – wystawiana jest imiennie na pracownika, któremu pozwala na dokonywanie płatności za wszystkie paliwa i produkty dostępne na stacjach Shell oraz szeroki zakres usług dodatkowych, bez ograniczenia do jednego tylko pojazdu.

 

Akceptowane płatności: Hybrydowa osobista Hybrydowa na kierowcę Hybrydowa na pojazd
Paliwo

Opłaty drogowe

Parkingi

Pomoc drogowa

Serwis, utrzymanie i naprawa pojazdu

Myjnia samochodowa

Restauracje

Hotele i inne zakwaterowanie

Wypożyczenie samochodu

Bilety kolejowe, lotnicze, transport publiczny

Taksówki

Zakupy akceptowane na stacjach Shell w Polsce:

Akceptowane płatności: Hybrydowa osobista Hybrydowa na kierowcę Hybrydowa na pojazd
Paliwa i produkty związane z pojazdem

Wszystkie produkty

Dodatkowe atuty:

 • Każda z kart wyposażona jest w system płatności zbliżeniowych (Visa payWave) oraz pozwala na dokonywanie transakcji internetowych.
 • Wydatki na wszystkich wykorzystywanych w Twojej flocie kartach możesz śledzić na bieżąco, w wygodnym systemie online „Self serve”.
 • Otrzymasz zbiorczą fakturę za paliwo oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe wydatki dokonywane przez kierowców.

Jeśli tankujesz…

> 40.000 litrów rocznie

Zamów indywidualną ofertę na Shell Card Plus:

Złóż wniosek o nową kartę

< 40.000 litrów rocznie

Odwiedź stronę internetową naszego partnera FleetCor – zapewniającego profesjonalne wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw:

Przejdź na stronę FleetCor

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Shell Card Plus

Poniżej prezentujemy listę pytań najczęściej zadawanych przez Klientów korzystających z karty Shell Card Plus: 

Jeśli tankujesz…

> 40.000 litrów rocznie

Zamów indywidualną ofertę na Shell Card Plus:

Złóż wniosek o nową kartę

< 40.000 litrów rocznie

Odwiedź stronę internetową naszego partnera FleetCor – zapewniającego profesjonalne wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw:

Przejdź na stronę FleetCor

Więcej w punkcie

Zwrot podatku VAT i akcyzy

Shell pomoże Ci w odzyskaniu zapłaconego za granicą podatku. Z kartą Shell Card otrzymasz zwrot szybciej i przy minimum formalności.

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!