Karta paliwowa dla małej floty

Karta paliwowa oraz płatnicza w jednym


Shell Card Plus łączy najważniejsze zalety karty paliwowej oraz karty płatniczej Visa. Dzięki niej wyeliminujesz gotówkę i zyskasz kontrolę nad wydatkami swojej floty.
 

Zapytaj się o kartę

shell fleet card

Najlepszy wybór dla małych i średnich flot, jeżdżących po Polsce

Shell Card Plus to ogromna sieć punktów akceptujących karty Visa, atrakcyjne rabaty na paliwo, lepsza kontrola nad wydatkami oraz bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

 

Posiadasz liczną flotę lub nadzorujesz zlecenia międzynarodowe? Potrzebujesz uproszczenia opłat drogowych i zwrotu podatku z różnych krajów europejskich? Idealna będzie dla Ciebie nasza druga karta paliwowa Shell Card.

Korzyści

 

Bezkonkurencyjny zasięg

 

Shell Card Plus zapłacisz na wszystkich stacjach paliwowych w Polsce (na stacjach Shell z dodatkowym, atrakcyjnym rabatem). Ponadto dzięki połączeniu karty paliwowej i karty płatniczej opłacisz zakupy w ponad 200 000 punktach akceptujących kartę płatniczą VISA.

 

Oszczędzaj dzięki rabatom

 

Shell słynie z najwyższej jakości paliw. Dzięki karcie Shell Card Plus zyskasz niedostępne dla innych firm rabaty.

 

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

 

Płatności za paliwo, opłaty drogowe, serwis, hotel, posiłki. Sam wybierasz za które artykuły można płacić kartą Shell Card Plus. Gotówka dla Twojego kierowcy nie jest już potrzebna. Ustawiaj limity kwotowe, monitoruj wydatki wszystkich kierowców na żywo.

 

Zobacz więcej

 

Mniej administracji

 

Odroczona, 14-dniowa płatność. Zbiorcza faktura za paliwo oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe wydatki. Cała dokumentacja księgowa w jednym miejscu.

   

Karta paliwowa Shell Card Plus

Fleet fuel card

Dostosuj Shell Card Plus do swoich potrzeb!

Dzięki funkcjom karty paliwowej oraz płatniczej Shell Card Plus daje Ci możliwość uiszczenia opłaty za dowolne artykuły zakupione na trasie. Masz także możliwość ograniczenia płatności tylko do wybranych usług lub produktów. Wszystko zależy od Ciebie!

Karta paliwowa na pojazd

Karta na pojazd

Pozwala na regulowanie kosztów paliwa oraz produktów i usług związanych bezpośrednio z użytkowaniem jednego, wybranego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie.

Karta paliwowa na kierowcę

Karta na kierowcę

Wystawiana jest imiennie na wybranego kierowcę, któremu pozwala na płacenie za szeroki wachlarz produktów i usług związanych z użytkowaniem jednego pojazdu, którego numery rejestracyjne także wytłoczone są na karcie.

Osobista karta paliwowa

Karta osobista

Wystawiana jest imiennie na pracownika, któremu pozwala na dokonywanie płatności za wszystkie paliwa i produkty dostępne na stacjach Shell oraz szeroki zakres usług dodatkowych, bez ograniczenia do jednego pojazdu.

 

Akceptowane płatności: Karta osobista Karta na kierowcę Karta na pojazd
Paliwo

Opłaty drogowe

Parkingi

Pomoc drogowa

Serwis, utrzymanie i naprawa pojazdu

Myjnia samochodowa

Paliwa I produkty związane z pojazdem na stacjach Shell w Polsce
Restauracje

Hotele i inne zakwaterowanie

Wypożyczenie samochodu

Bilety kolejowe, lotnicze, transport publiczny

Taksówki

Wszystkie produkty na stacjach Shell w Polsce

  

  

Zapytaj się o kartę Shell Card Plus bez zobowiązań

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z działem Pomocy poprzez formularz powyżej.

Więcej w punkcie

Zwrot podatku VAT i akcyzy

Shell pomoże Ci w odzyskaniu zapłaconego za granicą podatku. Z kartą Shell Card otrzymasz zwrot szybciej i przy minimum formalności.

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!