Uprość europejskie opłaty drogowe z Shell

Uprość europejskie opłaty drogowe z Shell

Rozwiązanie EETS zostało wzmocnione o monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym co ma na celu pomóc w optymalizacji trasy i kosztów Twojej firmy. Zostaw kontakt, a my pomożemy znaleźć rozwiązanie EETS Box dopasowane do Twojego biznesu.

Duża liczba systemów do poboru opłat drogowych, a także dziesiątki operatorów pobierających opłaty w Europie, powodują utrudnienia w korzystaniu z dróg i nie ułatwiają firmom transportowym zarządzania flotą. EETS od Shell to komfort korzystania z jednego urządzenia pokładowego do obsługi opłat drogowych w wielu europejskich krajach. Nasze rozwiązanie to nie tylko prosta instalacja i obsługa, ale także jedna platforma do zarządzania opłatami drogowymi i zniżkami dopasowanymi do Ciebie. Najnowsza technologia i bliska współpraca z czołowymi dostawcami gwarantują, że nasz system będzie rozwijał się wraz z całym rynkiem EETS oraz Twoimi potrzebami. Odkryj proste i opłacalne rozwiązanie od Shell.

Zasięg rozwiązania EETS od Shell

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Map eets
Szczegóły 1

Obecny zasięg

Kraje: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Polska, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Bułgaria i Węgry.

Urządzenie pokładowe EETS od Shell umożliwia Twojej firmie przejazd przez wymienione kraje za pomocą jednego urządzenia pokładowego. Staramy się, aby w przyszłości obejmowało ono wszystkie kraje europejskie. Wraz z przystąpieniem nowych krajów zostaną one dodane do OBU automatycznie. 

Szczegóły 2

Planowany rozwój

Kraje: Czechy, Słowacja, Słowenia, cała sieć drogowa w Polsce.

Spodziewamy się, iż kraje te dołączą do sieci EETS Shell wkrótce. W międzyczasie możesz dokonywać płatności przy pomocy OBU od lokalnych operatorów drogowych lub Twojej karty Shell Card.

Szczegóły 3

Lokalne rozwiązania

Te kraje jeszcze nie oferują rozwiązania EETS, ale możesz użyć swojej karty Shell Card, aby opłacić przejazdy drogowe u lokalnego operatora.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

  

Korzyści oferty Shell

 • range map

  Najszerszy zasięg

  Bezproblemowo płać za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach - a w wielu z nich dokonuj opłaty za pomocą jednego urządzenia pokładowego OBU.

 • coins

  Oszczędność czasu i pieniędzy

  Uprość swoją administrację przy pomocy zbiorczej faktury dla wszystkich opłat drogowych. Dołącz do Nas, i uzyskaj automatyczne zwroty podatków, rabaty i zmniejszaj ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Dopasowanie do Twoich potrzeb

  Dopasowane do Twoich potrzeb

  Nasz zespół ekspertów ds. opłat drogowych pomoże Twojej firmie dopasować najbardziej korzystne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Instalacja urządzenia OBU jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych ekspertów ds. opłat drogowych.

 • contact

  Zintegrowane z kartą Shell Card

  Już od dziś, zarządzaj wszystkimi wydatkami paliwowymi oraz poza paliwowymi takimi jak: opłaty za parkowanie, promy i myjnie dla pojazdów ciężarowych z pomocą jednego dostawcy poprzez kartę Shell Card.

 • clock

  Łatwość w użyciu

  Intuicyjna technologia oraz bezpłatne i bezprzewodowe aktualizacje zapewniają wygodę w użytkowaniu Tobie oraz Twojemu kierowcy.

 • location

  Monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym z Shell Fleet Assistant

  Monitoruj pojazdy w czasie rzeczywistym, optymalizuj trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa.

 • Bądź na bieżąco

  Bądź na bieżąco

  Poinformujemy Cię o nowych przepisach odnośnie opłat drogowych, zapewnimy całodobowy monitoring Twojej floty oraz kalkulator opłat drogowych Shell.

Opłaty drogowe skrojone na miarę dla każdej firmy

EETS
jedno rozwiaazanie eets

Zaspokój wszystkie potrzeby związane z opłatami drogowymi za pomocą jednej prostej usługi

Oferujemy Tobie najwyższy komfort – jedna prosta rejestracja urządzenia pokładowego (OBU) i jedno zestawienie faktur na wszystkie opłaty drogowe. Pozwala to na zarządzanie transakcjami paliwowymi oraz poza paliwowymi za pośrednictwem konta Shell Card.


rozwiaazanie dla firmy transportowej

Przejmij kontrolę dzięki monitorowaniu pojazdów w czasie rzeczywistym - rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

Niezależnie od wielkości Twojej floty nasi eksperci ds. opłat drogowych pomogą Ci błyskawicznie wdrożyć urządzenia pokładowe, których liczba może być swobodnie dostosowywana w przyszłości. A funkcja związana z monitorowaniem pojazdów w czasie rzeczywistym pozwoli zoptymalizować trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa. Nie czekaj skontaktuj się z Nami.


wspolpraca z shell

Przyszłościowe rozwiązania od partnera któremu możesz zaufać

Ponad 30 lat doświadczenia firmy Shell w dostarczaniu technologii w ramach opłat drogowych, a także bliska współpraca z czołowymi dostawcami gwarantują, że nasz system będzie rozwijał się wraz z całym rynkiem EETS oraz Twoimi potrzebami.


co to jest eets

EETS

Czym jest EETS?

Europejska Usługa Opłaty Elektronicznej (EETS) ma na celu uproszczenie systemu opłat drogowych w UE. Proponuje ona jedno urządzenie pokładowe, kompatybilne ze wszystkimi europejskimi systemami do poboru opłat drogowych. Firma Shell stoi na czele podejmowanych działań mających na celu implementację nowego rozwiązania jakim jest EETS.

shell eets obu

EETS

Rozwiązanie EETS od Shell

Naszą odpowiedzią na dyrektywę EETS jest rozwiązanie EETS od Shell. Proste w instalacji i obsłudze urządzenie, które zapewni Twojej firmie jedną platformę do zarządzania opłatami drogowymi, zniżkami, zwrotami VAT w ponad 12 krajach, wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowo Shell oferuje aktualizacje urządzenia pokładowego o nowy zasięg. Nasi eksperci ds. opłat drogowych pomogą dostosować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i jej potrzeb.

E-book o EETS

E-book o EETS

Dla firm transportowych podróżujących po Europie rozwiązanie EETS to szansa na uproszczenie procesu poboru opłat drogowych. Zrozumienie potencjalnych korzyści to pierwszy krok w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do Twoich biznesowych potrzeb.

Pobierz bezpłatny przewodnik po EETS

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Czym jest EETS?

Poznaj szczegóły na temat EETS, czyli Europejskej Usługi Opłaty Elektronicznej dla transportu międzynarodowego.

EETS - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania odnośnie EETS - czyli Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej. Usługa ta jest regulowana dyrektywą Komisji Europejskiej, która ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze międzynarodowych opłat drogowych dzięki jednemu urządzeniu pokładowemu i jednej umowie dla całego kontynentu.