Usługa EETS firmy Shell: najlepiej dopasowane rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zarządzanie opłatami na międzynarodowych trasach jest wciąż złożonym zadaniem. Pomimo wprowadzenia dyrektywy o Europejskiej Usłudze Opłaty Elektronicznej (EETS), nadal nie ma uniwersalnego systemu opłat za przejazd, który działałby w całej Europie. Innymi słowy: jeszcze nie istnieje jedno urządzenie do poboru opłat dla wszystkich państw członkowskich UE.

Ale… mamy rozwiązanie!

Będąc partnerem trzech wiodących dostawców urządzeń pokładowych EETS, Shell oferuje najszerszy wybór uniwersalnych rozwiązań typu „one-box” na rynku. Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na uiszczanie opłat drogowych w 8 krajach – a zasięg ten już wkrótce się powiększy!

Wybierając pojedyncze urządzenie OBU lub w połączeniu z lokalnymi usługami poboru opłat, stworzymy rozwiązanie najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. 

EETS Maut Boxen
Urządzenia OBU oferowane przez partnerów Shell
  • Jedna aplikacja do zarządzania danymi o wszystkich opłatach
  • Jedno zbiorcze fakturowanie, w Twojej walucie
  • Jedna pojedyncza i szybka aktualizacja bezprzewodowa, gdy kolejne kraje dołączą do EETS
  • Jeden zespół ekspertów gotowych na Twoje pytania dotyczące opłat drogowych

Z Shell - jako partnerem w zakresie pobierania opłat, korzystasz z ponad 30-letniego doświadczenia w branży opłat drogowych. Oferujemy proste rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby dotyczące opłat drogowych:

  1. Łatwa rejestracja, instalacja i użyteczność
  2. Wygodne funkcje raportowania
  3. Mniej formalności

Pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie EETS. Po prostu wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

więcej na temat usług drogowych

Opłaty drogowe i podatki

Dzięki Shell Card wszystkie należne opłaty i podatki drogowe możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, i to z odroczoną płatnością!

 

Tunele i mosty

W drogę z kartą paliwową Shell. Płać za przejazd tunelami i mostami we wszystkich głównych krajach europejskich.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Zwrot podatku VAT i akcyzy

Shell pomoże Ci w odzyskaniu zapłaconego za granicą podatku. Z kartą Shell Card otrzymasz zwrot szybciej i przy minimum formalności.

Pomoc drogowa

Z kartą paliwową Shell pomoc jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Niezawodna pomoc drogowa w prawie 40 krajach Europy. 

Promy i ROLA

Karta paliwowa Shell umożliwia zapłatę za usługi usług i rezerwację ROLA (przewóz kolejowy pojazdów ciężarowych) na przeprawach promowych w Europie. Łączenie okresów odpoczynku kierowców z czasem podróży. Oszczędność czasu i pieniędzy Twojej firmy i mniej emisji CO2.