e toll

Jeszcze nigdy pobór opłat drogowych w Polsce nie był tak prosty

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Dlatego przygotuj swoją flotę do regulowania opłat drogowych w nowym systemie e-Toll w Polsce a także w innych europejskich krajach przy pomocy jednego urządzenia pokładowego Shell EETS4U.

Nowy system e-Toll w Polsce – Opłaty drogowe z Shell

Urządzenie Shell EETS4U to przemyślane rozwiązanie w zakresie poboru opłat drogowych w nowym systemie e-TOLL dla rynku polskiego, które ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze opłat drogowych. System e-TOLL jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej. Dzięki rozwiązaniu Shell dotyczącego opłat drogowych użytkownikom dróg wystarczy jedno urządzenie, za pomocą którego będą mogli uiszczać opłaty za przejazd po drogach krajowych i międzynarodowych. Dlatego nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z Nami w celu zamówienia urządzenia Shell EETS4U.

Zamawiam

Korzyści oferty Shell

 • location

  Zasięg

  Jedno urządzenie do regulowania opłat drogowych w 10 państwach: Austria, Belgia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Węgry, Włochy i Polska.

 • coins

  Oszczędność pieniędzy

  Dołącz do Nas, by uzyskać automatyczne zwroty podatków oraz rabaty, a także, aby zmniejszyć ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja

  Instalacja urządzenia OBU jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych ekspertów ds. opłat drogowych.

 • Monitorowanie pojazdu

  Monitorowanie pojazdu

  Monitoruj swoje ciężarówki w czasie rzeczywistym, optymalizuj trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa.

 • refresh-icon

  Bądź na bieżąco

  Wraz z dodaniem nowych krajów do urządzenia EETS4U zostaną one automatycznie aktualizowane.

 • card

  Zintegrowanie z kartą Shell Card

  Już od dziś, zarządzaj wszystkimi wydatkami paliwowymi oraz poza paliwowymi takimi jak: opłaty za parkowanie, promy i myjnie dla pojazdów ciężarowych z pomocą jednego dostawcy poprzez kartę Shell Card.

Skorzystaj Z SHELL EETS4U W Polsce

Opłaty drogowe skrojone na miarę dla każdej firmy

Opłaty drogowe
jedno rozwiaazanie eets

Zaspokój wszystkie potrzeby związane z opłatami drogowymi za pomocą jednej prostej usługi

Oferujemy Tobie najwyższy komfort – jedna prosta rejestracja urządzenia pokładowego (OBU) i jedno zestawienie faktur na wszystkie opłaty drogowe. Pozwala to na zarządzanie transakcjami paliwowymi oraz poza paliwowymi za pośrednictwem konta Shell Card.


rozwiaazanie dla firmy transportowej

Przejmij kontrolę dzięki monitorowaniu pojazdów w czasie rzeczywistym

Niezależnie od wielkości Twojej floty nasi eksperci ds. opłat drogowych pomogą Ci błyskawicznie wdrożyć urządzenia pokładowe, których liczba może być swobodnie dostosowywana w przyszłości. Dodatkowo funkcja związana z monitorowaniem pojazdów w czasie rzeczywistym pozwoli zoptymalizować trasy i koszty związane z opłatami drogowymi i paliwa. Nie czekaj, skontaktuj się z nami.


wspolpraca z shell

W kierunku optymalnego rozwiązania

Uniwersalne rozwiązanie nie zostało jeszcze osiągnięte przez nikogo na rynku. Jednakże urządzenie Shell od dawna pomaga tysiącom flot przemierzać europejskie kraje w wygodny sposób. Większość indywidualnych urządzeń pokładowych zastąpiliśmy uniwersalnym OBU, co daje duży komfort pracy kierowcom oraz menedżerom flot.


  

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Włochy dołączyły do sieci EETS

Urządzenie SHELL EETS4U to przemyślane rozwiązanie w zakresie elektronicznego poboru opłat drogowych dla rynku włoskim, które ma na celu zniesienie barier i utrudnień w obsłudze opłat drogowych.Icons list.

Europejskie opłaty drogowe EETS z Shell

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.