W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazje spotkać się w Łodzi na Kongresie Nowej Mobilności – konferencji służącej wymianie wiedzy i doświadczenia w zakresie elektromobilności.

Jako firma, która do 2050 roku chce stać się biznesem o zerowej emisji netto, wprowadzamy nowe nisko- i zeroemisyjne rozwiązania dla naszych klientów, wspierając ich w dążeniu do zmniejszania śladu węglowego. W naszej ofercie znajduje się kilkukrotnie nagrodzona hybrydowa karta Shell Card EV, dzięki której klienci flotowi mogą zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować auta elektryczne. Karta wyróżnia się szerokim zasięgiem, z jej pomocą można skorzystać z prawie 2300 punktów ładowania w Polsce i z ponad 300 tys. w Europie.

Podczas konferencji na stoisku Shell Recharge zaprezentowaliśmy szereg kompleksowych rozwiązań dla flot elektrycznych i mieszanych, a nasi eksperci w zakresie elektromobilności mieli okazje podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Reprezentanci Shell wzięli również udział w panelach dyskusyjnych, na których opowiedzieli o kierunkach biznesowych firmy na najbliższą przyszłość.

 • Łukasz Klamka, dyrektor sprzedaży rozwiązań flotowych w Shell Polska wziął udział w panelu „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Mapowanie infrastruktury ładowania i kierunki jej rozwoju w nadchodzącej dekadzie”.
 • Katarzyna Warzywoda, dyrektorka ds. sprzedaży rozwiązań flotowych Shell na Europę Środkową i Południową oraz członkini zarządu Shell Polska wystąpiła w panelu „AFIR na horyzoncie. Elektromobilność jako szansa dla Europy Środkowo-Wschodniej”.
 • Aysun Akik, dyrektorka ds. sprzedaży rozwiązań flotowych Shell na Europę i Afrykę podzieliła się swoją wiedzą na panelu „Szybkie i ultraszybkie ładowanie. Perspektywa rozwoju sieci wg liderów rynku”.

Z konferencji wróciliśmy nie tylko bogaci o nowe doświadczenia, ale również ze statuetką i tytułem Lidera Elektromobilności 2021. Shell Polska uzyskało nagrodę za oddanie do użytku szybkich ładowarek IONITY oraz za wprowadzenie pierwszej na rynku hybrydowej karty flotowej Shell Card EV.

To wyróżnienie motywuje nas do tworzenia kolejnych produktów i narzędzi, będących wsparciem dla zrównoważonego rozwoju sektora kart flotowych w Polsce.

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb