Notre plus grande station-service au monde Berchem

Rozbudowa stacji w Berchem to część strategii Shell w ramach rozwijania oferty skierowanej do flot transportowych . Obiekt jest zlokalizowany bezpośrednio przy autostradzie E25/A3 do Luksemburga – jednym z najczęściej uczęszczanych szlaków komunikacyjnych w Europie. Powstał po gruntownej przebudowie i modernizacji i jest to aktualnie największa stacja Shell na świecie, która codziennie obsługuje 7 500 samochodów osobowych oraz 1 500 pojazdów ciężarowych. Klienci to kierowcy z firm transportowych z Francji, Niemiec, Holandii, Belgii, Rumunii, Polski, Bułgarii oraz Węgier.

Obiekt w Berchem jest w pełni dostosowany do potrzeb kierowców pojazdów ciężarowych. Oferuje miejsca parkingowe dla TIRów i dla aut osobowych. Posiada także zadaszone wyspy wyposażone w dystrybutory dwustronne i jednostronne z systemem szybkiego tankowania (HGV). Na terenie stacji znajdują się również 24 dystrybutory z płynem AdBlue® oraz kompresory przeznaczone dla samochodów ciężarowych i jeden dla aut osobowych.

Z myślą o kierowcach będących wiele dni w trasie na terenie stacji znajduje się komfortowa strefa sanitarna oraz rozbudowana część restauracyjna i sklep wielobranżowy. Kierowcy mogą także skorzystać z bezprzewodowego Internetu dostępnego na całym parkingu, a także z interaktywnych ekranów z menu w aż 13 językach do wyboru. Obiekt jest stale nadzorowany za pośrednictwem kamer monitorujących parking, stanowiska tankowania i sklep.

Zapraszamy!

Berchem Geo Location

Shell Berchem

E25, 3320 Roeser, Luxembourg

+352 51 88 44

49,541568 - 6,118795

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

  • Krok 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie

  • Krok 2

    Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

  • Krok 3

    Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb