Dostępne sposoby płatności:

1. Skorzystanie z usługi e-TOLL z Shell Card (w aplikacji mobilnej Autopay)

Usługa polega na zintegrowaniu karty flotowej Shell Card z aplikacją Autopay, która umożliwia automatyczne pobieranie biletów autostradowych za przejazd na dwóch odcinkach płatnych autostrad w Polsce: A2 (Konin – Styrków) i A4 (Bielany Wrocławskie – Sośnica).

Oferta usługi e-TOLL z Shell Card skierowana jest do użytkowników pojazdów lekkich (samochodów osobowych, motocykli oraz pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t.). By móc z niej skorzystać należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Shell lub przedstawicielem handlowym, który pomoże dopełnić niezbędnych formalności.

Podczas przejazdu przez autostrady objęte systemem poboru opłat e-TOLL, kierowca powinien mieć włączoną aplikację Autopay oraz usługę lokalizacji pojazdu w smartfonie (GPS). W momencie wjazdu w obszar objęty systemem e-TOLL, geolokalizator odczyta położenie pojazdu i prześle informację do Autopay. Aplikacja automatycznie zarejestruje na karcie flotowej Shell Card transakcję pobrania biletu autostradowego za dany przejazd. Następnie będzie ona widoczna na zbiorczej fakturze od Shell oraz na liście przejazdów w aplikacji Autopay, którą można bezpłatnie pobrać w sklepach App Store i Google Play.

Więcej na stronie: E-TOLL z Shell Card | Shell Polska

2. Jednorazowe wykupienie e-biletu autostradowego

Jako kierowca możesz opłacić przejazd, korzystając z aplikacji e-TOLL PL BILET. W tym wypadku nie jest wymagana uprzednia rejestracja do systemu e-TOLL. Płatności dokonaj przy użyciu karty bankowej lub za pośrednictwem płatności BLIK (na ten moment nie ma możliwości uiszczenia opłaty kartą paliwową Shell Card). Korzystając z tej opcji nie musisz udostępniać danych geolokalizacyjnych urządzenia w trakcie przejazdu.

Szczegółowe informacje w zakresie płatności i korzystania z usług e-TOLL znajdziesz na stronie internetowej: https://etoll.gov.pl/lekkie/

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

  • Krok 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie

  • Krok 2

    Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

  • Krok 3

    Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb