Sprawdź, jak możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo w trakcie jazdy i odkryj wszystkie korzyści pakietu Assistance w podróży.

Będąc aktywnym uczestnikiem programu Shell ClubSmart możesz korzystać z Assistance w podroży bez żadnych dodatkowych opłat. Aby skorzystać z oferty wystarczy, że masz zarejestrowane konto na stronie shellsmart.com, a w miesiącu poprzedzającym zdarzenie na Twojej karcie zarejestrowano transakcję o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart.*

Decydując się na pakiet, zyskujesz:

  • Ładowanie akumulatora
  • Zmiana koła
  • Pomoc przy wymianie niewłaściowego paliwa
  • Dowóz paliwa, gdy skończy się w podróży

* Oferta wyłącznie dla uczestników programu Shell ClubSmart, którzy mają zarejestrowane i aktywne konto na stronie www.shellsmart.com oraz w miesiącu poprzedzającym zgłoszenie zarejestrowali przynajmniej jedną transakcję o wartości powyżej 1 pkt. Podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za realizację oraz jakość świadczonych usług Assistance jest AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu świadczonych usług określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na www.shellsmart.com. Oferta ważna do 31.12.2019 r.

Więcej informacji na www.shellsmart.com