Zdaniem Polaków najbezpieczniej jeżdżą zawodowi kierowcy

Dec 12, 2017

Zawodowi kierowcy, w szczególności prowadzący autobusy, pojazdy uprzywilejowane i przewożący niebezpieczne ładunki, uchodzą za wzory bezpiecznej jazdy. Z kolei motocykliści i posiadacze aut sportowych to największe zagrożenie na polskich drogach – wynika z badania postrzegania kwestii bezpieczeństwa na polskich drogach, przeprowadzonego na zlecenie Shell Polska.

Shell Zaoferuje Najszybsze Punkty Ładowania Samochodów Elektrycznych W Europie

Nov 28, 2017

Firma Shell podpisała umowę z IONITY - operatorem sieci punktów ładowania samochodów elektrycznych o wysokiej mocy. Dzięki temu porozumieniu użytkownicy samochodów elektrycznych w 10 krajach europejskich będą mogli swobodnie wyruszać w długie trasy. Pierwsze punkty ładowania powstaną na 80 największych stacjach Shell.

Nowa oferta franczyzowa Shell

Nov 08, 2017

Grupa Shell to największy na świecie koncern energetyczny dysponujący najszerszą siecią stacji jednej marki na świecie. Na polskim rynku Shell jest obecny już od 25 lat. Spółka zatrudnia w Polsce ponad 3000 pracowników, a pod marką Shell funkcjonuje ponad 420 stacji oferujących paliwa, oleje i smary, myjnie, a także nowoczesną część gastronomiczną.

Lepsza wydajność silników bolidów Ferrari dzięki Shell

Sep 04, 2017

Oleje silnikowe do samochodów wyścigowych Shell Helix Ultra i paliwo Shell V-Power przyczyniły się do wzrostu wydajności silników pojazdów zespołu Scuderia Ferrari łącznie o 23,3% od końca sezonu 2014. Oznacza to, że bolidy na tej samej ilości paliwa mogą przejechać jedno okrążenie o ponad pół sekundy szybciej, co równa się średnio 30 sekundom na całym dystansie wyścigu!

Blisko 2 miliony dolarów w portfelach rolników

Aug 08, 2017

Nowoczesne środki smarne mimo, że stanowią zaledwie niewielki procent kosztów operacyjnych gospodarstw rolnych, mogą znacząco poprawić rentowność biznesu. Z szacunków działu olejowego Shell wynika, że w ostatnich latach firma zapewniła swoim klientom z sektora rolnictwa blisko 2 miliony dolarów oszczędności1. Wskazuje to na ogromny potencjał, który może być wykorzystany jeśli gospodarstwa rolne będą wybierały odpowiednie środki smarne i efektywnie je stosowały.

Shell wprowadza nową generację paliw z technologią DYNAFLEX

Jun 05, 2017

Po pięciu latach intensywnych prac badawczych Shell wprowadza na rynek nową ofertę paliwową. Wszystkie paliwa Shell zostały wzbogacone o innowacyjną technologię DYNAFLEX, by wspomóc wydajność pracy silnika. Wzmocniona formuła DYNAFLEX została zastosowana w paliwach Shell V-Power. Benzyna Shell V-Power jest jedynym paliwem opracowanym we współpracy z Ferrari i rekomendowanym przez tę markę. Nowa oferta paliw będzie dostępna na wszystkich stacjach Shell w Polsce już od 5 czerwca br. Premiera nowej oferty odbyła się podczas Shell V-Power Show. Wydarzenie odbyło się na błoniach PGE Narodowego, a gościem specjalnym był Kimi Räikkönen, kierowca Formuły 1 w zespole Scuderia Ferrari.

Shell Eco-marathon – czas start!

May 09, 2017

Już za 3 tygodnie 5 drużyn studenckich z Polski wyruszy na międzynarodowe wydarzenie – Shell Eco-marathon, by wziąć udział w zawodach i zaprezentować swoje bolidy. Impreza odbędzie się w dniach 25-28 maja br. w ramach festiwalu innowacji energetycznych „Make the Future Live” organizowanego w Londynie. To już dwunasty start Polaków w konkursie.

7 drużyn studenckich z Polski wystartuje w Shell Eco-marathon w Londynie

Apr 12, 2017

Studenci z całego świata szykują się na 33. edycję Shell Eco-marathon w Londynie. Wydarzenie odbędzie się w ramach festiwalu innowacji energetycznych „Make the Future Live” w dniach 25-28 maja br. W tym roku w zawodach eko-bolidów wystartuje 7 drużyn z Polski. To dwunasty start Polaków w wyścigu.

Shell serdecznie wita zimowych kierowców w nowej kampanii reklamowej

Feb 03, 2017

Z nowym rokiem Shell Polska wystartował z kampanią radiową promującą wysokiej jakości paliwa oraz profesjonalną obsługę klientów stacji w ramach standardowej oferty. W ten sposób marka chce przypomnieć kierowcom zmagającym się z zimową aurą o dodatkowych zaletach wizyt na stacjach Shell w tym szczególnym okresie. Kampania potrwa trzy tygodnie i stanowi kontynuację działań promocyjnych rozpoczętych w 2016 roku.