Wymieniaj punkty Shell ClubSmart na świąteczne prezenty!

Dec 05, 2016

Z okazji nadchodzących Świąt oraz zbliżającego się końca roku, Shell Polska we współpracy z RMF FM przygotował dla swoich klientów oraz słuchaczy stacji specjalny konkurs radiowy.  
W ten sposób marka przypomina o postanowieniach noworocznych oraz zachęca członków programu Shell ClubSmart do wymiany zgromadzonych punktów na świąteczne prezenty.

Shell serdecznie wita konkursem mikołajkowym „wygraj jazdę marzeń na nowy rok”

Dec 05, 2016

Shell Polska, chcąc wprowadzić swoich Klientów w magiczny nastrój zbliżających się świąt, przygotował dla nich specjalny mikołajkowy konkurs. Do wygrania są dwa miesiące jazdy luksusowym BMW X3 oraz bony na paliwo o łącznej wartości 20 000 zł. Akcja została zorganizowana we współpracy z BMW, a do udziału w niej zostali zaproszeni także popularni influencerzy. Komunikację konkursu wspiera szeroko zakrojona kampania radiowa.

Shell V-Power Nitro+ Napędza Jubileuszowy Koncert Bmw Jazz Club

Nov 18, 2016

20 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się jubileuszowy koncert BMW Jazz Club, który uświetni obchody setnych urodzin BMW. Gwiazda tegorocznego koncertu to Ive Mendes, światowej sławy artystka, której występ będzie zapowiedzią jej najnowszego albumu. Partnerem tego prestiżowego muzycznego wydarzenia w 2016 r. została marka Shell.

Shell Polska Po Raz Pierwszy Współpracuje Z Digital Influencerkami

Oct 04, 2016

Zgodnie z flagowym hasłem firmy „Shell. Serdecznie Witamy” Shell Polska pragnie przypomnieć Klientom o usługach, które znajdują się w standardowej ofercie stacji. W tym celu sięga po nowoczesne formy i kanały komunikacji. Podążając za najnowszymi trendami marketingowymi, Shell zaprosił do współpracy aż 5 digital influencerek, które razem tworzą vlog „Sprytne Babki”. To pierwsza w Polsce tego typu inicjatywa Shella, wykorzystująca potencjał digital marketingu.

Babski Wypad Na…Shell

Sep 13, 2016

Mając świadomość, jak cenne są chwile wytchnienia w życiu współczesnej kobiety, Shell postanowił wyjść z zupełnie nową inicjatywą, dedykowaną zmotoryzowanym Klientkom. Już dziś w wybranych punktach obsługi w całej Polsce, Shell rozpoczyna cykliczną akcję o nazwie Kobiece Wtorki, przygotowaną z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu pań, korzystających z oferty stacji.

Gwiazda jakości obsługi 2016 dla Shell Polska

Mar 15, 2016

Warszawa, 15 marca 2016 r. – Shell Polska po raz trzeci został uhonorowany nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi. Wyróżnienie to przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie badania opinii konsumentów.

Zakończono pierwszy etap modernizacji stacji Shell w Polsce

Jan 14, 2016

Warszawa/Poznań, 14 stycznia 2016 roku – otwarciem poznańskiej stacji Shell firma zakończyła pierwszy etap modernizacji swoich obiektów w Polsce. Stacja przy ulicy 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu przebudowana została według tzw. koncepcji „full format”, który powstał zarówno z myślą o zawodowych kierowcach flot, jak i lokalnych klientach.